2733
2739

من یساله نامزدم ولی فقط برا تولدم یه دستبند برام خرید دیگ اصلا بهم کادو نداده..ولی برا خواهرش و مادرش هی میخره...دومادشون یسره برا خواهرش کادو میخره و غافلگیرهای انچنانی..نامزدم بی پول هم نیس ولی نمیدونم چرا برا من اینجوریه..هیچی براش کم نزاشتم..ازمحبت.عشق.هدیه.دوس داشتن..احترام..

دیگ کم کم دارم ازش سرد میشم بااین رفتارش🥺😔هی مقایسه میکنم وخود خوری

خداجونم میشه یکم دلمو آروم کنی..دلم آشوبه😔                                                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بهش بگی

ببین اول زندگی انتظار نداشته باش نامزد بیچاره علم غیب داشته باشه و افکار شما رو بخونه

مرد دوبار تربیت میشه یبار به وسیله مادر یبارم به وسیله زنش

الان نوبت تربیت شماس، با قهر و بی محلی که نمیشه یه بچه رو تربیت کرد

با حرف زدن ملایم و مستقیم ببین مستقیم خیلی مهمه، کم کم تو گوش مرد میره و میشه عادات رفتاریش

این چیزا مهم نیس باورکن 

بالاخره منم دلم میخاد

باید بهش بگی ببین اول زندگی انتظار نداشته باش نامزد بیچاره علم غیب داشته باشه و افکار شما رو بخونه ...

دوس ندارم فکر کنه ازش انتظار دارم دوس دارم خودش بفهمه

2738
دوس ندارم فکر کنه ازش انتظار دارم دوس دارم خودش بفهمه

نه اصلا ربطش نده به اون

یروز که کنارته دارین قدم میزنین بگو من دوسدارم غافلگیر بشم، و.... اینجوری حتی اگه لازمه چند تا داستان از دوستان خیالتون بسازید تا بفهمه این مدلی هستید

بعضیا اصکلا غافلگیری دوسندارن، خب ایشون از کجا بفهمه شما جز کدوم دسته ای؟؟؟؟ بعد از اونم بخواه راجب علایقش بگه

نه اصلا ربطش نده به اون یروز که کنارته دارین قدم میزنین بگو من دوسدارم غافلگیر بشم، و.... اینجوری ح ...

خب شاید من روم نشه بگم

خب شاید من روم نشه بگم

خب به خودخوری و گند زدن به روابط تا جاییکه میتونید ادامه بدید.... 

روم نشه نداره، باید همیشه با اعتماد به نفس دنبال شادی خودت و شوهرت باشی و لوس بازیا رو بزاری کنار