2733
2739

بچها من برای اولین بار از ی پسره ای خوشم اومده 

اینک میگم اولین بار منظورم اینه تا الان شده مثلا اقایی بهم ابراز علاقه کنه و بعدش من بهش حسی پیدا کنم ولی الان من خودم خوشم اومده و اونو نمیدونم  نمیگم خیلی خوشگلو خوشتیپه هاا ولی چهرش ب دلم نشست☺ جذاب بود حرف زدنشم ک نگووو اصلا کلا جذبش شدم 😍

تو محله مون نزدیک ایستگاه اتوبوس مغازه شیرالات و سرامیکو این چیزا داره 

بچها اینم بگم من ادم خجالتیم و ب هیچ عنوان روم نمیشع مسقیم برم بهش بگم،، خودمم دوس ندارم ک برم بگم ازت خوشم اومده 😐 کاش میشد خودش بگه ولی اونک منو نمیشناسه حتی اسمم نمیدونه منم اسمشو نمیدونم 

نمیدونم چیکار کنم ☹😖 بچها بنظرتون امیدی هس ک اونم از من خوشش اومده یا ن ،الکی دلمو خوش نکنم ؟! کاش بشه از من خوشش بیاد ... چکاری از من بر میاد ☹😑 راه حلی نیس 😐☹

امشب دوباره دیدمش دلم رفت 😭😭

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم

چندسالته شما

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درگیر نکن خودتو 

اگر یوقت کراش نداشته بهت 

اذیت میشی خیلی

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2738

مبارکه 

یجوری بهش بفهمون

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

خب میتونی از منظقه مورد نظر هی عبور کنی..😅هی تیپهای جورواجور بزن و برو و بیا ازون ورآ

یا ببین چیز خاصی که بتونی ازونجا خرید کنی احتیاج داری..خخخ..برو مغازه ش و دلبری کن🤦‍♀️😍

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706