2733
2734
عنوان

آن جوان شاید مرده باشد

836 بازدید | 10 پست
دو سه سال پیش وقتی شوهرم می رفته داروخونه، یه جوون هجده نوزده ساله جلوشو می گیره و التماس می کنه براش قرص لورازپام بگیره...می گفته چون من قیافم تابلوئه به من قرص نمی دند (لورازپام رو معتاد ها وقتی خمارند استفاده می کنند)...امروز شوهرم یه دفه گفت بعد از دو سه سال من تغییر خاصی نکردم اما اون پسر شاید مرده باشه....خیلی دلم گرفت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای منم اتفاق افتاد
یه جوان معتاد خیلییی جوون بود......وقتی می رفتم داروخانه بهم گفت این دارو رو برای من بگیر.به من نمی دن
منم یک بسته براش گرفتم..گرون نبود.......500 تومن یک بسته شد که توش 4 ورق دارو بود.......

به خودم گفتم با نخریدن من این جوون به راه راست هدایت که نمیشه.....عوض دزدی کردن از کسی بذار من خودم براش بگیرم
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
مرجی

معتادهایی که مواد گیرشون نمیاد داروهای خواب اور قوی و داروهای مسکن قوی کدئین دار رو با دز بالا می خورن تا علائم اعتیادشون مثل بدن درد و لرز و اسهال و تعریق بروز نکنه.........مثلا 50 تایی می خورن.....

اون جوان معتاد هم مواد گیرش نمی یومده و میخواسته دارو بخوره

دوستمون شوهرش می گه شاید اون جوان از شدت اعتیاد مرده باشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!