2733
2734
عنوان

ایا برم ایا نرم؟؟

132 بازدید | 32 پست

سلام لطفا خوندین جواب بدین حتما 

من فوق دیپلم دارم بنظرتون برای کارشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ؟از طرفی هم قصد بارداری دارم بنظرتون سخت نمیشه؟؟؟

اخرش چی میشه ؟؟؟ میخوای چیکار؟؟؟ خدایی این سواله منه

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیتونم بچه نیارم هر دوتاش واجبه 

دانشگااه برای اینده شغلی میخواید برید یا برای سرگرمی یابهش علاقه داری؟

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
میخوام لیسانس بگیرم ک بتونم ازمون استخدامی شرکت کنم

بنظرم دانشگاه رو الوبت قرار بدین

ترم های اخرش برای بچه اقدام کنین

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
مطمئنی همین که اقدام کردی باردار میشی یا نه؟ 

نمیدونم همه کارام قاطی شده از طرفی تنبلی تخمدان دارم البته هنوز اقدام نکردما سونو نشون داد از طرفی هم بخاطر یه موضوع دیگه باید سریع بچه بیارم از یه طرفم علاقه شدیییددد ب درس خوندن دارم

نمیدونم همه کارام قاطی شده از طرفی تنبلی تخمدان دارم البته هنوز اقدام نکردما سونو نشون داد از طرفی ه ...

چون تنبلی داری ممکنه سریع باردار نشی بخاطر همین برو ثبت نام کن کنارش هم درمان تنبلی تخمدان و اقدام 

میگن چشام سگ داره   
دانشگااه برای اینده شغلی میخواید برید یا برای سرگرمی یابهش علاقه داری؟

میخوام حتما شاغل بشم از طرفی سن شوهرم داره میره بالا ۳۴سالشه از یه طرفم خانواده شوهرم همش دعوا دارن ک بچه بیارین با اینکه شوهرم باهاشون حسابی دعوا کرده ک کارتون نباشه میخوام هم بارداربشم هم درسمو بخونم