2733
2739
عنوان

يه سوال خواهرانه و برادرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگم شوهرم ادم بد دهنی نیست خیلی فشار روش بود اینو گفت

اوایل فشار مالی رو ما زیاد بود یهو پولمون رو یه پیمانکار خورد مجبور شدم برای امورات زندگی طلا بفروشم ماشین یهو یه خرابی سنگین گذاشت اون موقع من کارگاه نمی‌رفتم یه روز ساعت ده آمد خونه همون وسط هال با لباس و کفش دراز کشید بعد چند لحظه سکوت و استرس و ترس من که چی شده  بهش گفتم چای شربتی آب میخوری ... یهو گفت ای ریدم تو این زندگی سگی که دارم امروز طرف آمده میگه من ال شدم و بل شدم یک سوم پول رو سه ماه دیگه چک داده زده زیر قولش رفتم دفترش دست به بقیه شدم و کتک کاری یه دوستا فوحش به خودش و زندگی و کار و طرف داد گفت خدایی اگه تو نبودی کنارم الان خودم رو پرت میکردم از بالکن پایین راحت بشم از زندگی .... من این زندگی رو نمییاخستم که به خدا شرمنده تو هستم 

بارها و بارها دیدم تو لباس خریدن تو عروسی و مراسم رفتم از خودش زده به خودش سخت گرفته من کم نیارم پیش بقیه این مگه غییر عشقه مگه دیگه میخواد چکار کنه 

ببخشید رک میگما این بمال بمال و لبو لب بازی ها بقل بازی های اقراق شده فانتزی واسه فیلم هایه هالیوودی هستش شما اگه روزی 12 ساعت کار کنی پولت رو ندن سرت پیش زنت پایین باشه و مجبور بشین طلا بفروشین دیگه حالی برای لاو ترکوندن نیستش اونجاست که زنو شوهر باید تکیه گاه هم باشن

خدارو شکر الان وضعمون خوبه خونه ماشین کارگاه و خودم هم کار میکنم تو کارگاه و چند نفرم داریم که برای ما کار میکنن

2728