2726
عنوان

يه سوال خواهرانه و برادرانه

352 بازدید | 20 پست

بچه ها عشق چي  هست از نگاه مردا و خانما؟؟؟؟

من خيلي فكرم مشغوله..اخه شوهرم به گفته خودش عاشقم بود و ٢سال رفت و اومد نتيجه گرفت. ولي به نظر خودم خوبههه ولي عاديه. ولي اون ميگه عشق همين كاراي كوچيكه كه ميكنم. خب اين كاراي كوچيكو هر وجدان پاك و شيرحلال خورده اي انجام ميده

فکر کنم تا عاشق نباشیم نمیفهمیم...

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشق یعنی چشات یکیو ببینه 

یعنی تلاشت واسه یکی باشه 

یعنی دلت یکیو بخواد 

یعنی آینده رو با یکس ببینی 

به نظر من عاشقی کادو خریدن و کارای خاص کردن نیس عاشقی یعنی خیالت راحت باشه که تو فقط اونو میخوای و اونم فقط تورو 

عشق یعنی چشات یکیو ببینه  یعنی تلاشت واسه یکی باشه  یعنی دلت یکیو بخواد  یعنی آیند ...

چه خوب گفتي. بازم ميگي؟؟؟ اخه من واقعا يه وقتايي چون عاشق نيستم سرخورده ميشم تو اين ازدواج

عشق یه موردش اینکه زن و شوهر اینقدر باهم دوست ن و صمیمی ک راحتن باهم تو هر زمینه ای ک باشه راحتن نه خجالت بین شون هست نه حسادت نه شکست دادن طرف مقابل 

ازدواج رو آرامش و آسایش میدونه نه گرفتن آرامش و آسایش

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
چه خوب گفتي. بازم ميگي؟؟؟ اخه من واقعا يه وقتايي چون عاشق نيستم سرخورده ميشم تو اين ازدواج

عزیزم عاشقی چیز عجیبی نیس ممکنه ندونی عاشقی اما اگه همسرت به عنوان یه مرد میگه عاشقته و واسه بدست آوردنت تلاش کرده همینه تنش بوی خودتو میده و بوی غریبه نمیده همینکه همون کارای کوچیکش که به نظر خودش بزرگه رو واسه تو انجام میده یعنی عاشقته

ممنون عزيزم .حرفات زيباست. اره همينجوره  هرچي ميدوني بازم بگو

قربونت عزیزم من چیزی نمیدونم فقط میدونم چیزایی که به چشممون نمیاد خیلی وقتا بزرگترین نعمتاست دنبال کسری ها نباش مقایسه نکن زندگیتو با زندگی هیچ کس قدردان تلاشای شوهرتم باش حتی اگه به چشمت تلاش کمیه

2706