2733
2739

زده ميگه ما جاش يكي ديگه اورديم ببيرينش يه مدرسه ديگه حالا يخورده بحث كرديم ميگه فردا بيا ببينم اگه شد يه كاري كنم منم گفتم مامان بخوام كلي پول بدم منو با منت ثبت نام كنه ميرم مدرسه دوستام اونجا هيچ پولي هم نميدم منكه معدلم٢٠منو با كله قبول ميكنن

نظرتون چيه

چن سالته؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سالته ....بعدم اگه خودت میدونی جایی دیگه بهتره واست و قبولت میکنن خب برو دیگه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738

عزیزم مدیر همچین حقی نداره ..غیر انتفاعی هستی؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

چند سالته عزیزم اومدی نی نی سایت محیطش واسه تو مناسب نیست این محیط واسه خانوم های سن بالا هم تاثیر بد میزاره الان یکی میگفت طلامو نمیفروشم که بدم شوهرم میدونم واسم میخره ولی از بس اینجا اینجور تاپیک هایی خوندم که مردا بدن و قدر نمیدونن فلان دلم نمیخواد بفروشم

چه الکی  خدا روشکر ک مدرسه هام تموم شد  ولی وقتی مدرسه میرفتم تازه اول مهر میرفتم واسه ث ...

دمت گرم انقدر بدم میاد از این مدیرایی که اسم بچه هایی که شهریه ندادنو میان اعلام میکنن من توی تابستون پرداخت میکردم تا چرتو پرت نگن ولی شاید ندارن توی عوضیی میای اسمشونو میگی خوب گناه دارن به جاش میومدین میگفتن فلانی بیا دفتر کارت داریم 

2706