2733
2739
شما هم میبینید؟ اذیتت نکردن؟ اهل کدوم شهری؟

اذیت به اون صورت نه. شمالی م.

خونه ی مامانم زیاد پیش میاد ببینم، مخصوصا کسی تو ها بخخوابه هی میان در گوشت پچ پچ میکنن نمیذارن بخوابی. اذیت در همین حد...

یه مدت یه روستای دور افتاده توی کردستان کار میکردم، همونجا زندگی میکردم، تنها جایی که زن دیدم اونجا بود. مامانم یه بار اومده بود پیشم، وقتی گفتم اونی که اینجا دیدم، زنه، گفت خودشم دیده نخواسته من بترسم نگفته.

بهش گفته بود برو از خونه ی دختر من. رفته بود، دیگه ندیدمش  حرف گوش کن بوده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اخر نفھمیدم این رائفی پور خوبہ یابد ،بعضی اوقات خیلی خوب حرف میزنہ ولی بعضی اوقات ھم خیلی چرت وپر ...

منم هم عقیده شمام فقط این سخنرانی شو گوش دادم چون علاقه داشتم ....خیلی خوب بود

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2728
تو خونشون رفتید؟اذیتتون نمیکنن؟خانواده ان؟نمیترسید؟؟خداییش راست میگی؟؟اگه بفهمن اینجا گفتی اذیتت نکن ...

بابا الکی میگه ازخودش میسازه اخرشم میاد میگه وای باورم نمیشه ادمای بی سواد وساده ای پیدا بشن که این چیزارو به همین راحتی باور کنن

گولشو نخورین فقط یه شوخیه بی مزه هستش

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2738
آره خودشون رو فقط به ما نشون دادن , وقتی بیرون خونه هستن شکل آدمن ولی شکل واقعیشون رو ما توی خونشون ...

امکان نداره، خدا از وقتی انسان رو آفرید قدرت اجنه رو ازشون گرفت که نتونن به آدما آسیب بزنن از جمله اینکه به شکل آدم در بیان

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706