2733
2739
عنوان

کسی که هیچ دوستی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 29 پست
من هم اینجور بودم که همه از هر تیپ عقیدتی باهام راحت بودن،ولی در حال حاضر فقط دورادور و در حد احوالپ ...

هر چند که اعتماد به دوست سخته و اکثرا برای منافعشون با آدمن

ولی قبول کن دوست فرق دارع

خوشی کردن با یه رفیق ناب یه چیز دیگس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌هیچ‌دوستی‌ندارم‌تقریباینی‌صمیمی گاهی با‌خودم‌میگم‌ینی‌‌خیلی‌بدم؟

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2731

من قبلا دوست صمیمی زیاد داشتم ولی تازگیا فهمیدم که فقط از سر نیازشون باهام بودن.

الان دیگه هیچ دوستی ندارم و تازگیا رابطم رو با خانواده ی خودمم قطع کردم چون اونا هم فقط بخاطر منفعت پیشم بودن.

تمام وقتمو با شوهرم و بچه هام پر میکنم.

تنهایی سخته البته، ولی به اعصاب خوردیش نمی ارزه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2740
من هیچ دوستی ندارم چون خیلی سنگ صبور بودم هر کی هر بدبختی و مصیبت داشت میومد سراغم الان آزاد و رها ب ...

منم تقریباً مثل شما.هنوز هم میان،راهنمایی هم میکنم ولی احساس میکنم وقتی نیاز به کمک و یه گوش شنوا دارن میان سراغم،انگار تو خوشی هاشون منو یادشون میره😃 البته من خودم آدمی نیستم که بیش از حد اهل تفریح و خرید و مهمانی باشم. اهل غیبت و اینها هم نیستم و کلاً تو همه جمعی راحت نیستم. آدم شادی هستم ولی چیزهایی که حال من رو خوب میکنه،واسه هم سن و سالهام جذاب نیست😬

کوچک تر که بودم دوستای زیادی داشتم چون درسم خوب بود تو مدرسه بیشتریاشون به خاطر این باهام دوست میشدن 

میدونستم ازم سواستفاده میکنن

پارسال که انتخاب رشته کردیم از هم دورافتادیم 

تو اون کلاسا برای خودشون دوست پیدا کردن و بیشتر وقتشون رو با اونها بودن پارسال برام خیلی سخت بود تنها باشم ولی خب واقعیتی بود که باید قبول میکردم به مدت یکسال تنهایی بدون هیچ دوستی تو مدرسه درس خوندم الان فهمیدم تنهایی می ارزه به این که دیگران تو رو به خاطر خودت نخوان تصمیم دارم امسال هم کسی رو به تنهاییم راه ندم😊

من‌هیچ‌دوستی‌ندارم‌تقریباینی‌صمیمی گاهی با‌خودم‌میگم‌ینی‌‌خیلی‌بدم؟

منم همینجورم😔😔گاهی خیلی دلم میگیره گریه می کنم الانم دیگه دوست پیدا کردن سخته واسم دلم دوستای قدیمی میخواد

وای نه خانواده اینطوری نیست خصوصا مادر

واسه من هست

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
منم همینجورم😔😔گاهی خیلی دلم میگیره گریه می کنم الانم دیگه دوست پیدا کردن سخته واسم دلم دوستای قدیم ...

من‌یکی‌داشتم‌جریانشم‌تو‌تاپیکم‌نوشتم‌‌من‌تو‌دوستی‌خیل

ساده‌بازی‌در میارم‌و‌معرفت میزارم‌ولییبقیه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
منم😔

گاهی میگم‌شاید‌خیلی بدم‌ولی‌مگ‌میشه