2737
2734
عنوان

به نظر شمام من پوشك اصراف ميكنم واسه بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کانفی میکردم زیرش مثل شما روزی یازده دوازده تا شایدم بیشتر شیر خودمم میخورد ...دختر همسایه مون یه روز خونه مون بود چشماش داشت گرد میشد ....گفت من روزی سه تا بیشتر نمیکنم زیرش .....اون موقع پوشک ارزون بود سه سال پیش 

گفتم بابا لامصب پی پی میکنه چطو شما تو گوه بچه رو نگه میداری یا خدا مگه میشه اوق 

هنوزم نفهمیدم چطو 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
من یه بار قبل از خواب شب عوض میکردم یه بار هم صبح که بیدار میشد. در طول روز هم هروقت پی پی میکرد. پو ...

منم دقیقا همین کار رو میکنم،البته کوچکتر که بود زیاد مصرف ميشد ولی با بزرگتر شدن مصرف کمتر شد،تازه من هر موقع پی پی کنه میشورمش،وگر نه با دشتمال مرطوب پاکش میکنم و هميشه پماد زینگ اکساید فیروز میزنم و بعد پوشکش میکنم،خدا رو شکر تا حالا يه ذره هم نسوخته،زدن پماد در هر بار تعویض پوشک خیلی مهم هستش

2728
هر ۳ ساعت  عوضش کن  گاهی هم که دیدی خیلی خیس شده خودت تشخیص میدی از پوشک حتی اگه نیم ساعت ...

کهنه رو میگن هر 3 ساعت .پوشک که نمیسوزونه بچه رو هر وقت پر شد تعویص کنه خوبه .

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

من پسرم زیاد جیش نمیکنه وقتهایی ک زیاد پی پی  کنه تو طول روز شاید ۶ بارم برسه اما اکه عوض نکنه روز یبار شبم یبار چون سنکین نیست و جیش کم میکنه

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2738
اينجوري كه اتيش ميگيره

چرا اتیش بگیره؟

مگه ما بچه بزرگ نکردیم؟

بعد از پیپی عوض کن

برای جیش هم هر چهار ساعت یه بار،چون ساعتی یه بار جیش میکنن،اونم کم،

روزی دو سه ساعت هم باز بذارش دورش کهنه بذار تا راحت دستو پاشو تکون بده

من کانفی میکردم زیرش مثل شما روزی یازده دوازده تا شایدم بیشتر شیر خودمم میخورد ...دختر همسایه مون یه ...

بچت هر 3 ساعت پی پی میکرد ؟

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

والا من هر ساعتم نگاه میکنم خیسه دیگه ۳ ساعت یبار عوض میکنم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
پس کی میخای پوشکو بگیری؟

دخترم دوزبانه اس برای همین گفتگوی ارتباطی نداره 

بیشتر از 200 سیصدتا کلمه و اشیا و رنگ و حیوان انگلیسی و مترادف فارسی بلده شعرانگلیسی و فارسی میخونه اما گفتگوی کلامی فارسی نداره و  متوجه منظورمن در مورد توالت رفتن نمیشه

علاوه بر این نشونه های از پوشک گرفتن رو هم نداره

که یکیش همینه که لااقل دوساعت پوشکش خشک بمونه و این یعنی اختیار مثانه اش رو داشته باشه

توی اقدامات اولیه ام براش توالت خریدم و مثل یکی از اسباب بازیاش یه گوشه هس تا بهش عادت کنه و بهش نزدیک بشه و با خودم میبرمش دستشویی و...

اما منتظرم صحبت کنه و صحبت منو متوجه بشه تا بدون دعوا کردن و سر و کله زدن و استرس دادن بتونه موفق بشه

کی گفته عزیزم؟باید هر 3تا 4ساعت یکبار مای بی بی عوض بشه چون موادش جذب بدن میشه،کهنه هم همینه از طرفی بعد از چند ساعت بو میگیره

دنیام دخترم
2706