2777
2789
عنوان

کیا دوس دارن عمل بینی انجام بدن ولی نمیکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 36 پست

عزیز دلم امضاتو خوندم اشک تو چشمام جمع شد خدا دخترتو برات حفظ کنه

درمورد تاپیکت من دماغم مشکلی نداره ولی عمل کنم خوشگلترم میشه اما حاضر نیستم اینکار و کنم چون چهره ام فیکه

من حتی وقتی ارایش میکنم از خودم خجالت میکشم چون این چهره من نیست

چهره من یعنی همونی ک صبحا بیدار میشم و ساده ساده خودمو تو آینه دستشویی میبینم

از طرفی این جراحی ها درصد اینکه با شکست مواجه شن خیلی زیاده 

خودمو ببرم زیر تیغ جراحی کلی عوارض به جون بخرم در نهایت خدا لطف کنه زنده بمونم ( خیلیا به خاطر جراحی زیبایی بینی فوت کردن) ۱۷ میلیون هزینه کنم . بععععد نگاه کنم ببینم اون بینی که میخاستم نشده 

ببخشید مرض ندارم که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان عکسمو میزارم نظر بدین

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
عزیز دلم امضاتو خوندم اشک تو چشمام جمع شد خدا دخترتو برات حفظ کنه درمورد تاپیکت من دماغم مشکلی ندار ...

بله درست میگی دوستم چهره اصلی وطبیعی خیلی عالی تره ولی دربعضی موارد بایه تغییر توچهره اعتماد به نفست عالی میشه واین میتونه مسیر زندگی آدمو تغییربده شما که عیبی نداری خوب چه عالی خوشبحالت

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
بله درست میگی دوستم چهره اصلی وطبیعی خیلی عالی تره ولی دربعضی موارد بایه تغییر توچهره اعتماد به نفست ...

اره ولی این تغییر به چه قیمتی

کم نبودن کسایی ک برای یه جراحی بینی جونشونو از دست دادن و داغ خودشونو به دل خانوادشون گذاشتن

برای زیبایی میشه کارایی با ریسک کمتر انجام داد

جراحی ریسکش بالاست

یعنی  امکان داره کسی تو این عملا بمیره؟

اگه دکتر خوبی انتخاب کنی وکلینیک مجهز خیلی بعیده قدیما گاهی اتفاق میفتاد اونم به خاطر نوع بیهوشی الان نشنیدم عمل دکترای خوب این اتفاق بیفته

اره ولی این تغییر به چه قیمتی کم نبودن کسایی ک برای یه جراحی بینی جونشونو از دست دادن و داغ خودشونو ...

بله کاملا حرفتون درسته بعضیااز صبح که بیدارمیشن دنبال جراحی واسه اعضای بدنن دیدم دخترایه خیلی جوون رو که چهره خوبو بی عیبشون رو میبرن زیر تیغ بارها وبارها نمیدونم دنباله چی هستن زیبایی تا چه اندازه من منظورم برای کساییه که واقعا ایراد بزرگی هست که نمیشه ازش گذشت

من خیلی دلم میخواد عمل کنم هم شدیدا انحراف دارم هم ظاهرش درازه و غوز داه اما پول ندارم میترسمم بمیرم

ایشالا پولش میرسه برو خوب تحقیق کن یه جراح خیلی عالی انتخاب کن مشاوره بیهوشی برو قلبت رو چک کن به امید خدا هیچ اتفاقی نمیوفته

2801