2733
2739
عنوان

دماغمو میخوام عمل کنم ولی 😥😥😥

420 بازدید | 48 پست

یک ساله که میخوام دماغمو عمل کنم واقعا هم تصمیمم جدیه و دکتر هم انتخاب کردم و رفتم پیشش واسه مشاوره و بهم گفت خیلی تغییر میکنی و هزینش هم ۷ میلیون میشه البته با تخفیفش . واقعا ارزومه که عمل کنم ولی  پولشو ندارم بنظرتون چیکار کنم شرایطشو هم ندارم برم سرکار 😣😣 شما بودید چیکار میکردین 

تیکر یکسالگی پسرمه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من برا هر چیزی وقتی پولشو نداشته باشم بهش فکر نمیکنم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738

کار میکردم پول درمیاوردم عمل میکردم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

وقتی پولش رو ندارم و نمی تونم از کسی کمک بگیرم و چاره ای واسش ندارم بی خیالش میشم . 

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706