2733
2739

سلام خانوما. پسرم18ماهشه، هنوز 9کیلوعه.مزن تولدش3700بود

میشه برای وزندهی کمکم کنین. بخداهرراهی بگین رفتم😞

شما کارهایی ک برای بچه هاتون کردین و میشه بگین

نگران نباش خودش خوب میشه

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو غذاهاش کره بریز

سیب زمینی بهش بده 

قبل غدا بستنی و این جور چیزا بهش نده تا غذا خوب بخورا

و مهمتر از همه این که بهش صبحونه بده و خوابش رو تنظیم کن چون خواب خوب رشد رو مناسب می کنه

اخه هروقت میبرم بهداشت میگه کمه،، داغون میشم..  همه ازمایشاشم سالمه

نسبت ب تولدش کمه

وزن پسر خودمم کمه

دختر ابجیمم ۳ سالشه ده کیلو هست

تا زمانی ک ما حرص میخوریم اونا ن غذا درست میخورن ن وزن میگیرن

۱۸ماهه ۹کیلو خیلی کمه که

من تو سوپای دخترم برنج میریزم یکی از مامانا بهم اینو گفت

هرروز تو غذاش از گوشتای مختلف استفاده میکنم هرروز حریره بادوم و بستنی و شیر موز میدم

بیسکویت و شیر حل میکنم میدم

اخه هروقت میبرم بهداشت میگه کمه،، داغون میشم..  همه ازمایشاشم سالمه

شیرخودتومیدی؟

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»
تو غذاهاش کره بریز سیب زمینی بهش بده  قبل غدا بستنی و این جور چیزا بهش نده تا غذا خوب بخورا ...

غذاشو عالی میخوره، خابشم خوبه

کلا بچه ی نرمال و آرومیه

اما نسبت ب غذایی ک میخوره اصلا وزن نمیگیره