2737
2739
بابا گرونیه گرونی تقصیرندارن به قیمت جونشون داره تموم میشه این پولها

توجیه نمبکنه. حق دارن اکه نداسته باشن. ولی حق ندارن جیزی ک دارند رو با منت بدن. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
شوهرم خیلیی پولدارع و پدرم کارمند متوسط

عزیزم پولدا باشه وضع شوهرمنم از بابام خیلی بهتره ولی اگه میخواستیم مثل خونه بابامون زندگی کنیم ک همونجا میموندیم ، مگه بیکار بودیم ازدواج کنیم تو خونه پدرمون خانمی بودیم واسه خودمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خیلیی پولدارع و پدرم کارمند متوسط

عزیزم شاید خودت راه اشتباه رفتی. از اول باید عزت نفس داشته باشی و جو زده پول ببشتر همسرت نشی. باید بفهمه ک ادمیزاد با نون خالی هم سیر میشه ولی عزت نفسش نباید زیرپا بیوفته. همین جمله ت اصلل خوب تیس. خوب پدرت کارمتده ک کارمتده. مگه سر گرسنه زمین گذاشته بودی؟  الاتشم ب کم قانع باش. حرف نشنوی. تو ب طمع عشق و محبت اومدی تو این خونه. نه پول و رفاه. البته اگر واقعا این بوده باشه. 

اونم عشقی ک جتسش جوریه ک  پدرت نمیتوتسته بهت بده. ولی اون عشق پدرانه بهت داده.(اگر هم نداده هبچوقت ب همسرت نگو)

شوهر من همیشه نه ولی وقتی باهم بحث میکنیم بعضی کارایی ک انجام داده رو منت میزاره (درمورد خوراک و پوش ...

منم شوهرم تو بحث منت میده بخاطر خانوادم منم دهنم بسته میشه چون واقعا راست میگه و واسه خانوادم مایه میزارم 

میگه داداشات که عین خیالشون نیست میان میخورن و میرن راستم میگه همینه زناشونم دست به سیاه سفید نمیزنن شوهرم میگه میری اونحا انگار نوکری اونا رو میکنی😭کاش بجای این داداشا آبجی داشتم

2731
عزیزم پولدا باشه وضع شوهرمنم از بابام خیلی بهتره ولی اگه میخواستیم مثل خونه بابامون زندگی کنیم ک همو ...

یعنی شما ازدواج کردید ک در رفاه بیشتر باشید؟ هنسرتون وظیفه ش اینه ک در خد خاته پدری براتون رفاه تهیه کنه

منم شوهرم تو بحث منت میده بخاطر خانوادم منم دهنم بسته میشه چون واقعا راست میگه و واسه خانوادم مایه م ...

چکرمیشه کرد عزیزم اونا عروسن و شما دختر خانواده ، از عرس ک نمیشه توقع داشت 

اره منم هیچوقت ازشون چیزی نخواستم ولی کاش بعضی عروسام یکم دلشون بزرگ کنن من بارداربودم بچه کوچیک داشتم همه کارارو میکردم تو مهمونی و دورهمی دورازجون مثل کلفت از اول تا آخر تو اشپزخونه با کمردرد و اینا چه میشه بیان یه کمکی بدن  باهم فقط میگن و میخندن مادرم فوت شده اون خونه زن نداره منم با بارداری و با بچه کوچیک خودم همه کارارو میکردم ولی الان شوهرم صداش دراومده میگه نمیخواد بری خونه بابات بری کلفتی بقیه رو بکنی

2738

توام منت بزارررر....کار سختی نیست ک

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

شوهرم میگه عروساتون پا نمیشن داداشات چرا پا نمیشن بهت کمک بدن میشینن کنار زناشون میخورن و میرن دلشون واسه ابجیشون نمیسوزه 😞😞من بدبختم فقط بخاطر بابام میگم آخه من نکنم کی میکنه ؟ یبارم شوهرم گفت من تو خونه بابام هیچوقت نمیزارم کار به ابجیام بکشه خودم همه کارای خونه مادرم انجام میدم خواهرام مثل مهمون بیان و برن واقعا هم خیلی هوای خواهراش داره بدبخت منم فقط😞

اره منم هیچوقت ازشون چیزی نخواستم ولی کاش بعضی عروسام یکم دلشون بزرگ کنن من بارداربودم بچه کوچیک داش ...

اره حق دارین ، من دو تا جاری دارم یه شال دم عید رفتیم برای کمک به مادرشوهربااینکه پنج تا دخترهم داره ولی رفتیم. بعد ماداشتیم طبقه بالا شون تمیز و مرتب میکردم ک مادرشوهرم زنگ زد به یکی از دختراش گفت امروز نیاین اینجا اینا اومدن کمک به بقیه هم خبر بده ، بخدا تا اینو شنیدم اینقد ناراحت شدم و از سالهای بعدش دیگ نرفتم ، بعضیا مثل شما عروساشون اینطوری رفتارمیکنن بعضیا هم مثل ما ، مادرشوهر خودشو زرنگ میدونه 

شوهرم میگه عروساتون پا نمیشن داداشات چرا پا نمیشن بهت کمک بدن میشینن کنار زناشون میخورن و میرن دلشون ...

واقعا سخته ، ولی شماهم چاره ندارین بخاطر خدا و بخاطر پدرتون کمک میکنین، یبار بروی داداشا و زناشون بزنین و بگین 

اره حق دارین ، من دو تا جاری دارم یه شال دم عید رفتیم برای کمک به مادرشوهربااینکه پنج تا دخترهم داره ...

شما خیلی عروس خوبی هستین والا باید مادرشوهر قدرمیدونست و سواستفاده نمیکرد 

واقعا سخته ، ولی شماهم چاره ندارین بخاطر خدا و بخاطر پدرتون کمک میکنین، یبار بروی داداشا و زناشون بز ...

من بخدا واسه خودم سخت نیست اما این حرفای شوهرم اذیتم میکنه یجوری حس میکنم جلوی شوهرم خیلی بی ارزش شدم

2706