2733
2734
عنوان

آیا گوشت چرخکردم فاسد شده؟

444 بازدید | 29 پست

چند بسته از فریزر درآوردم گذاشتم که آب بشه بعد خوابم برد حدود ۴ ساعت بعد بیدار شدم دیدم خیلی بو میده،شامی میخواستم درست کنم حالا همه موادشو قاطی کردم هر چی ادویه هم میزنم بوی بدش نمیره.خرابه یعنی؟

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو ۴ سالت خراب نمیشه که

منم به همین فکرم.اما نمیدونم چرا اینقده بوی بد گرفته،حتی بوی بدش از دستمم بیرون نمیره

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

نه عزيز

حساس شدي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738

خیلی خوش خوابی ها ولی

خودمونیم  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
نه عزيز حساس شدي

خداروشکر.خیلی ناراحت شدم کلی گوشت گفتم خراب شده حتما

خیلی خوش خوابی ها ولی خودمونیم    

😂😂😂 هر وقت خوابم بگیره نمیتونم جلو خوابمو بگیرم ولی کاش نمیخوابیدم😔

2706