2733
2734
عنوان

شکاکی همسرم نسبت به من

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 106 پست
از کجا فهمیده؟

داخل ماشین ردیاب پ میکرفون مخفی بود ولی اصلا حرف من این نیست الان میخوام مشکلم و حل کنم 

مامان گردن درد داشت با پماد پینیکلیر که ساخت ترکیه هم هست الان حالش خوبه.... برای همه درد های مفصلی خوبه پیشنهاد میدم هرکسی رو‌که میشناسید درد کمر‌و گردن و پا داره پیشنهاد بدین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حق داره  رودرباسی تو اینجور مواقع اصلا معنی نداره

متاسفانه من احمق من واقعا احمق نتونستم نه بیارم یا هم به شوهرم زنگ بزنم بگم متاسفانه . سر این مسئله الان زندگی زهرمار شده برام . خیلی دوستش دارم عشقم هست نفسم هست 

مامان گردن درد داشت با پماد پینیکلیر که ساخت ترکیه هم هست الان حالش خوبه.... برای همه درد های مفصلی خوبه پیشنهاد میدم هرکسی رو‌که میشناسید درد کمر‌و گردن و پا داره پیشنهاد بدین 
با ماشبن خودت رفتی؟؟ 

اره عزیزم 

نگو که ردیاب و شنود گذاشته داخل ماشین 

شوهرت رو بفرست روانپزشک

ادم سالم شنود و ردیاب نمیذاره که مچش زنش رو بگیره

مگر اینکه زنش خیلی خطا کار باشه دور از جون شما

I am a queen because I have a cute mad king
خب عزیز من چرا بخاطر شخص دیگه زندگی خودتونو تحت الشعاع قرار میدید تا کی ماها میخوایم قدرت نه گفتنو ...

مناسفانه الان اینطوری هست و این مشکل و دارم همسرم و خیلی دوست دارم نمیخوام ذهنیتش عوض بشه 

پس کلا بهت اعتماد نداره الانم گذاشته بری سفر ک چکت کنه. کار اونم اصلا جالب نبوده بنظرم

ردیاب فقط برای چک کردن من نیست که از سرقت خودرو هم پیشگیری میکنه و هزاران امکانات دیگه داره مه بابا شک نداشت اخه من هیچ‌کار غلطی نکردم که من حرف ناجور و برخورد بد و یا خیانت و ... نداشتم که خودش هم میدونه ولی فکر میکنه من از اول هم‌میدونستم دوست پسر دوست آبجیم میاد