2737
2739
عنوان

خونریزی هنگام دفع

173 بازدید | 22 پست

خونریزی هنگام دفع دارم.یک مقدار یبوستم دارم.حس میکنم از داخل زخم شده خونشم روی مدفوع هست و بعد اون خونریزی ندارم.بچه ها خیلی میترسم.شاید شقاق داخلی باشه ولی درد وسوزش ندارم.چه پمادی پیشنهاد میدین.کسی بوده اینطور شده چه درمانی انجام دادین.

همون شقاقه

شبی یک شیاف آنتی همو رویید استفاده کن

روزانه ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تو آب گرم بشین

پمادرکتول هم عالیه با اپلیکاتور میتونی وارد کنی 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انتی همورویید بزن ویبوستتو کامل درمان کن با درمانای خانگی

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

منم یبوست وهموروعید دارم خیلی وقتا اینجورمیشم

شربت وقرص ملین بخور

شیاف انتی هموروعیدهم استفاده کن خیلی عالیه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

برو پیش متخصص گوارش 

و حتما ازش بخواه یه کولونوسکوپی انجام بدی

خیالت راحت راحت بشه انشالله همون بواسیره ولی اول علت و منشا و پیدا کن و بعد پی درمانش باش و اینجا که ما تخصص نداریم بگیم مشکلت چیه 

شربت مسهل بعلاوه انمای اب گرم بعلاوه توصیه های دوستان بعلاوه غذاهای فیبردار و اب فراوان 

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2706