2737
2739

پسرم خیلی شیرین زبون .چند ماهی هست دچار لکنت شده که هی میره و بر میگرده.ما از خانواده شوهرم دور هستیم .واونها کسی خبر نداره .اگر بفهمن ممکنه مسخره کنند و تو روحیه پسرم اثر بگذاره 

از دیزوز لکنتش شدید شده از هر ده تا کلمه هفت تا رو گیر میکنه.قلبم تیکه تیکه میشه .سرما خورده بینیش کیپ شده.نمیتونه خوب نفس گیری کنه .اسم و آلرژی اش هم تشدید شده.این هم بگم علی دو سال و پنج ماهش هست.

خواهش میکنم با دلای پاکتون به حق این ماه عزیز دعاش کنید.

از ظهر مدام با خودم میخونم.من و این همه دعاکه یکی اثر ندارد.

اگه جواب ندادم یا اف شدم ناراحت نشید مهمون دارم از راه دور بابد کارهام بکنم.

ممنون

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتار درمانی بردینش؟

اگر کسی چیزی گفت جوابشو بده از پسرت دفاع کن نزار ناراحت شه

واشه خودتم مهم نباشه اگر مسخره کنن بیشعورن بیشعوریم درمان نداره

ولی حتما گفتار درمانی ببرینش خواهرزاده من اصلا حرف نمیزد با ده جلسه خوب شد

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
2740

ایشالله ب حق این ماه هیجی متوجه نشن و بچت کاملا خوب میشه فداتشم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم تا ۱۳ سالگی لکنت داشتم ولی خود ب خود خوب شدم حساس نشو طبیعیه احتمالا ترسیده من ب خاطر بیماری مامانم لکنت گرفتم الانم سالمه سالمم

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
دكتر برديش؟؟بيخود كي مسخره ميكنه؟فكرشو نكن عزيزم اصلا خداي نكرده كلا هم لكنت داشته باشه كسي مسخره نم ...

روانپزشک و هومیاپاتی می برم

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   
2706