2733
2739
عنوان

کتکم زد......😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5304 بازدید | 238 پست

خانوم یه حرفه یاد بگیر خیاطی ارایشگری یا ساخت چیزا تزئینی یا ساخت یکسیری چیزا یا نقاشی حرفه ای بلاخره هرچی ک نون توش باشه (وقتی یاد گرفتی بچه هات اگر خیلی کوچیک نیستن کار کن و برا خودت ذره ذره پس انداز جمع کن خیلی اوقات خودت میتونب ب خودت کمک کنی فقط /بعداز اون ب ی شخص با استقلال مالی تبدیل شدی ک اگر همسرت یک روزی خیلی ازارت دا  میتونی بری و جدا زندگی کنی (بفکر حرف مردمم نباش)البته الان ناراحت نباشو عصبی نباش اروم باش با بچهات بازی کن یا استراحت کن و ب چیزا خوب فکز کن خیلی از اقایون همینن

منم هفته پیش دیر وقت بود دعوا کردیم یک سال بود اصلا دعوا نکرده بودیم چند سال بود دست روم بلند نکرده بود دست گذاشتم رو نقطه ضعفش پیش بچه م سیلی زد اصلا گریه نکردم خودمو ضعیف نشون ندادم ولی روزی چند بار این حرکتشو میکوبم تو سرش تحقیرش میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعید میدونم با این طرز فکر متولد 1377 باشی به نظر میاد متولد 1277 باشی حتی شاید قبل تر الان و توی ...

شما راست میگی عزیزم.

شرایط من واقعا فرق میکنه...

بابای من نظامیه انقددددددر بد اخلاق بود ک من کلا دختر بی حسی شده بودم اونم فک میکرد من تنبلم...

الان اگه شوهرم زنگ میزد ب بابام و میگفت نهار نداریم بابامم میگفت حقشه بزار انقدر کتک بخوره تا بمیره......

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️

خیلی ب سن ربط داره.کاری ب شما ندارم استارتر

متاسفانه مردای زیادی هستن که میبینن زنشون سن و زور زیادی نداره بهش بد می‌کنن

بذار من بچم بدنیا بیاد خودم میام میزنمش😑

جدی گفتما...

2728
واسه همون نیست؟! چرا خودتو گول میزنین  ایشون اگه الان یه خانم مستقل و تحصیلکرده بود اینجوری تح ...

من یه خانم تحصیلکرده و شاغلم .ولی انتخابم اشتباه بود چه میسه کرد بعضی چیزا دست خود آدم نیس و بعضیا عجیب خوب بازیگرن 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
شما راست میگی عزیزم. شرایط من واقعا فرق میکنه... بابای من نظامیه انقددددددر بد اخلاق بود ک من ک ...

بابات جاش قعر جهنمه😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
دلم میخاد..... از ابروم میترسم..... اون از ابرو نمیترسه میترسم حتی برم سر کوچه

با این ترس بجنگ 

یه مهارت پولساز یاد بگیر مثل خیاطی یک روز به دردت میخوره دوست من 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شما راست میگی عزیزم. شرایط من واقعا فرق میکنه... بابای من نظامیه انقددددددر بد اخلاق بود ک من ک ...

کاش امثال بابای شما عقیم بودن و بچه دار نمیشدن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2740
منم هفته پیش دیر وقت بود دعوا کردیم یک سال بود اصلا دعوا نکرده بودیم چند سال بود دست روم بلند نکرده ...

من انقدر ضعیف و بی کسم که دلم فقط بحال خودم میسوزا اشکم در میاد وگرنه واگذارش میکنم ب اون بالایی

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️
من انقدر ضعیف و بی کسم که دلم فقط بحال خودم میسوزا اشکم در میاد وگرنه واگذارش میکنم ب اون بالایی

بچه هات 0ن سالشونه گلم الهی بمیرم درکت میکنم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ی سوال از شما ها دارم

چرا همیشه مردها هرکاری دوست دارن میکنن ولی آخرش همه تقصیرها میوفته گردن زنها؟

مرد خیانت میکنه و خیلی کارهای دیگه ولی زن از ترسش که آبروش نره یا پشتوانه نداره باید بسوزه و بسازه

چرا باید خاموش باشیم به خاطر اینکه آبرومون نره؟

کار اشتباه رو کسه دیگه انجام داده 

تهش هیچی نیست باور کن....
2706