2737
2734
عنوان

کتکم زد......😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5298 بازدید | 238 پست
واقعا دوستم داره ببینین شوهرم و چرا نتونستم رها کنم چون در طول زندگیم هیچ زنی رو جز من ندید چون خ ...

ضعیف نبودن زن همیشه ب این نیس ک طرف زد منم بزنمش یا سریع طلاق بگیرم طلاق اخرین راه حله و همیشه هست مهم اینه ادم اول تلاششو برای زندگی بهتر بکنه اگه واقعا نتیجه نگرفت طلاق بگیره برای نجات داشته هاشدباید ادم طرفشو درنظر بگیره بعضی ادما ارزش تلاش و فرصت دوباره دارن مثه شوهر شما البته بگما شمام خیلی مقاوم و لجباز بودیا  

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
خانوم ناز آفرید شاید خیلی مارو یه آدم بی عرضه ومطلوم ببینن ولی اینکه میسازیم دلیل بر ناتوانی نیس همه ...

اره گلم

من توی ذهنم‌خانواده خیلی پررنگه و پاشیدنش از هم خیلی دردناک و غیرقابل تحمل ...نتونستم‌پا پس بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکبار به خاط سادگیم وسرد مزاج بودنم جدا  شدم شکست بزرگی خوردم جدایی خیلی سخته واینکه همسرسابقتون راحت بعد 6ماه بدون هیچ مشکلی ازدواج کنه و انگار نه انگار که چه به روز ادم میاد اما توی این ازدواجم خیلی سریع اشتباهاتمو جبران میکنم به هیچ وجه نمیخوام دوباره شکست بخورم الانم خدارو شکر همسر خیلی ادم خوب و معقولی شده ومن راضیم

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

استارتر واقعا ناراحت شدم بنظر منم برو شکایت کن یا حداقل اگه قانونی نمیخوای پیش بری پدرتو درجریان بذار درسته پشتت نیس ولی سعی کن با حرف غیرتشو بجوش بیاری فکر کنم فقط پدرت بتونه شوهرتو بشونه سرجاش چون جفتش مردای زندگیت ادمای بی منطق و زورگویی هستن متاسفانه پس خوب حرف همو میفهمن

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2728
ضعیف نبودن زن همیشه ب این نیس ک طرف زد منم بزنمش یا سریع طلاق بگیرم طلاق اخرین راه حله و همیشه هست م ...

دقیقا

چقد خوب گفتین

من‌از اونا بودم‌که وقتی کتک‌میخوردم تو چشش زل میزدم ...بالاخره شد ...بالاخره نتیجه مقاومتم و بدست آوردم

خوشبخت باشی عزیز دلم

همچنین شما فقط ببخشید یه چیزی بگم ما خانوما هنوز نمیدونیم  از زن بودن و زیبایی ها و معجزه هاو قدرتی که خدا تو وجود یه زن قرار داده چطور میشه استفاده کرد

2738
شما بهش رسیدی ...الان میتونی ازش استفاده کنی؟

البته منطورم توهین به شما نبود بله به بخش خیلی کوچیکش اینه که چطور با همسرمون حرف بزنیم و اینکه بتونیم خشممونو کنترل کنیم و اینکه معشوقه همسرمون باشیم لحن حرف زدن با مردا خیلی مهمه 

البته منطورم توهین به شما نبود بله به بخش خیلی کوچیکش اینه که چطور با همسرمون حرف بزنیم و اینکه بتون ...

نه میدونم گلم...فقط خواستم بدونم شما الان شما با توانایی های یک زن و نحوه استفاده از اون در زندگی آشنا شدین میشه به من یاد بدین 

نه میدونم گلم...فقط خواستم بدونم شما الان شما با توانایی های یک زن و نحوه استفاده از اون در زندگی آش ...

شما که خیلی خانومی. من یه مشکلی قبلن داشتم که چون همه میگفتن ازشوهرت سر تری و...همیشه در عین احترام در حال تحقیر کردن شوهرم بودم یه بار که باهم رفته بودیم فروشگاه یکی از این فرو شنده ها خیلی نرم و شاد با همسرم حرف زد جوری که شوهرم تا چن ساعت سر حال و پر انرژی بود اول حسادت کردم ولی بعد با خودم گفتم الناز چن بار با شوهرت شاد و پر انرژی حرف زدی چن بار کنار تو این حس خوبو گرفته بعد کم کم سعی کردم باهاش طوری رفتار کنم که از بودن کنارم لذت ببره باهم بخندیم شاد باشیم. ببخشید. شارژم تمومه بازم میام