2733
2734
منم خیلی رشته های پیرا رو دوس دارم ولی خوب نشد با اینکه 31 سالمه میدونم که میکرو هم برم هیچ کاری برل ...

کلا اگه اختیارت با خودته برو جایی که علاقه داری به خاطر حرف مردم و خونواده پا رو علاقت نذار وگرنه میشی الان من که بلانسبت مثل خر تو گل گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم 

کلا اگه اختیارت با خودته برو جایی که علاقه داری به خاطر حرف مردم و خونواده پا رو علاقت نذار وگرنه می ...

عزیزم دور از جون . شما کلا مردود شدی ؟؟؟خوب سال بعد دوباره کنکور بده .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دور از جون . شما کلا مردود شدی ؟؟؟خوب سال بعد دوباره کنکور بده .

آره دیگه چون فقط پرستاری زدم فرهنگیانم که دعوت نشدم. 

تازه عضو شدم تاپیک زدم در موردش که مشکلم چیه وگرنه باز کنکور میدادم نمیدونم باید چیکار کنم

آره دیگه چون فقط پرستاری زدم فرهنگیانم که دعوت نشدم.  تازه عضو شدم تاپیک زدم در موردش که مشکلم ...

خیلی سخت شد یعنی با این تراز خودگردان مرستاری هم نیاوردی ؟؟؟چاره ای نیست دوباره بخون   منم اگه سوهرم میذاشت دوباره میخوندم

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2728