2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سال دیگ چجوری وقتی فقط تراز مهمه

ببین عزیزم شما برای دانشگاه فرهنگیان خیلی شانستون بیشتره تو مصاحبه خیلی واسشون مهمه این مسائل مثل جانبازی و این جور چیزا 

پزشکی و پیرا پزشکی قبول شدن واقعا سخته من پوستم کنده شد همین پرستاری رو بیارم سهمیه 25درصد که هلوئه سهمیه 5درصد یکم از سهمیه مناطق وضعش بهتره ولی باید بخونی ی تراز معقول بگیری من با تراز هشت هزار و خرده دارم پرستاری آزاد میخونم 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
ببین عزیزم شما برای دانشگاه فرهنگیان خیلی شانستون بیشتره تو مصاحبه خیلی واسشون مهمه این مسائل مثل جا ...

من راستش اصلا درس نخوندم حالا امسال میخونم ولی فرهنگیان تراز 6500 ب بالا میخواد

2740
من ترازم 7000بود هیچی نیاوردم حتی آزاد

عزیزم میکروبیولوژی حتما قبول میشدی 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
میدونم ولی من رشته ی پرستاری و اتاق عمل کجا میکرو کجا

آره منم امسال با تراز 6000 فقط تونستم میکرو قبول شم . حالا نمیدونم برم یا نرم ؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
آره منم امسال با تراز 6000 فقط تونستم میکرو قبول شم . حالا نمیدونم برم یا نرم ؟؟

مونده به علاقت هرکس یه توانی داره من خودمو میشناسم اگه به غیر این دوتا رشته میرفتم حتما ترم اول انصراف میدادم البته نظر خونواده هم بماند که اجازه ی هیچ کاری به آدم نمیدن. 

مونده به علاقت هرکس یه توانی داره من خودمو میشناسم اگه به غیر این دوتا رشته میرفتم حتما ترم اول انصر ...

منم خیلی رشته های پیرا رو دوس دارم ولی خوب نشد با اینکه 31 سالمه میدونم که میکرو هم برم هیچ کاری برلش نیست . اصلا موندم جوار کنم .

2706