2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره.یعنی مشکلی نیس؟

از لحاظ تعداد و ذخیره تخمک ن خوبی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
2740
آره.آزمایش ذخیره تخمدان 260تومن

چ زیاد من ی عالمه آزمایش هورمون تو آزمایشگاه سجاد پاسداران دادم شد ۵۴۰ فکر میکردم خیلی شده 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
چ زیاد من ی عالمه آزمایش هورمون تو آزمایشگاه سجاد پاسداران دادم شد ۵۴۰ فکر میکردم خیلی شده 

من یک ماهه می رم دکتر تا الان با آزمایش و دارو و سونو و ویزیت 2میلیونی شده

من یک ماهه می رم دکتر تا الان با آزمایش و دارو و سونو و ویزیت 2میلیونی شده

حالا ببین من ک ۳ سال اقدامم چه قدر پول ریختم تو جیب دکترا دیگه خسته شدم دوست دارم پولام رو واسه سفر و دل خوشی خرج کنم،تیکرم قانون جذبه ایشالا واقعی بشه و ی بچه سالم و صالح و ماندگار باردار بشم 🙏

حالا ببین من ک ۳ سال اقدامم چه قدر پول ریختم تو جیب دکترا دیگه خسته شدم دوست دارم پولام رو واسه سفر ...

آخی عزیزم من فکرکردم شما بارداری.انشاالله که زود زود مامان شی.من میخوام ای وی اف کنم ماه دیگه دکترم دارو میده واسه تخمک.

شما مشکلت چیه گلم

آخی عزیزم من فکرکردم شما بارداری.انشاالله که زود زود مامان شی.من میخوام ای وی اف کنم ماه دیگه دکترم ...

مشکل ما ناشناختس خدا هرچی صلاح بدونه بعد چند وقت تصمیم ب ای وی اف گرفتی؟

2706