2410
2553
الان دوماهه تحت نظر دکتر درحال اقدامم

انشالله نتیجع بگیرید عزیزم😘

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید چرا باید ای وی اف بشید؟ چند وقته تو اقدامید؟

8ساله ازدواج کردم.سه تا سقط داشتم یک خارج از رحم

یک لوله دارم الان شوهرمم اسپرمش خیلی شدید درحال کم شد نه.

2720
خب من سنی ندارم ک از الان دارم یائیسه زودرس میشم اومده پایین  من ۲۲ سالمه واسه بچه دار ضدن رفت ...

من اين ازمايش رو انجام ندادم ولی Lh دادم  بالا بود  چند ماه پریود نشدم ربطی به ذخیره تخمدان داره??

عزیزم انشاا... نتیجه میده و خدا بهتون بچه های سالم عطا میکنه

مرسی گلم ممنون.انشاالله که شمام نتیجه بگیری

حالا من نفهمیدم ذخیرۂ تخمدان خوبه یا نه؟؟؟؟؟😖😖

2714
گذاشتم

خوبه و زیاد هم هست احتمالا مثل من پلی کیستیک هستی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

چرا اینقد نازایی زیاد شده؟

از هر ده تا دختر نه تا پلی کیستیک 

از ده تا پر هم نه تا واریکوسل و کم تحرکی اسپرم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
وااای چه بد.یعنی ممکنه نتیجه نگیرم؟؟؟؟؟😩😩

ب چیزاعه بد فک نکن اصلا

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
دویست و شصت

فقط A  m H  ۲۰۰ شد؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
من اين ازمايش رو انجام ندادم ولی Lh دادم  بالا بود  چند ماه پریود نشدم ربطی به ذخیره تخمدا ...

خب ال اچ باید روز سوم بدی با توجه ب رنج کمو زیادش متوحه میشن خوبه یا نه ولی چون پریود نشدی بله ربط داره 

منم ی مدتیه قط میشه پریودم باز میاد ک بخاطره همین ذخیره تخمدانیه کم هست

2706