2733
2734

سلام خانوما،روزتون بخیر،کسایی که زایمان کردن و دکترشون عالی بوده میشه معرفی کنن،من تو ۷ ماه هستم و دنبال یه دکتر خوبم واسه زایمان که بیمارستانشم خوب باشه،بچه اولم هست و ترسم زیاده،دکتر خودمم میگه فقط زایمان طبیعی،درد زایمان رو کامل داری بعد اگه نشد سزارین،آخه منطقی نیست،میگه حتی اگه لگنم کوچیک باشه بازم باید درد کشید تا اجازه سزارین بدن،منم گفتم دیگه پبشش نمیرم با وجود اینکه دکتر خیلی خوبیه،الان سرگردونم واسه انتخاب دکتر،لطفا کمکم کنید،ممنون

خداجونم ایمان دارم که همه چی به خواست تو هست،راضیم به رضای تو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم خوبی دکتر لیلا قائدیان خیلی خوب....منم سزارین میخواستم ولی کلا کیس طبیعی بودم گفت اگه لگنت تنگ باش سز میشی ک اونم گفت لگنت خوب...تو بیمارستان کوثر .ام ار ای ...پارس عمل میکنه

مادر و کودک سزارین اختیاری نداره؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2740

دکتر من پگاه روانفر هستن

خیلیی راضیم ولی از این خبر ندارم که سزارین انجام میدن یا نه

هزینه سزارین توی بیمارستان ام ار ای یا بعثتو میدونین؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سلام عزیزم خوبی دکتر لیلا قائدیان خیلی خوب....منم سزارین میخواستم ولی کلا کیس طبیعی بودم گفت اگه لگن ...

هزینه سزارین توی بیمارستان ام ار ای چه قدره عزیزم؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
وای اگه داره تا بریم؟؟

نمیدونم والا منم شنیدم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
دکترتون کیه  دوستان کسی هم اگه بیمارستان دولتی میخواد زایمان کنه بگه چنتا سوال دارم

دکتر شکوفه رفیعی،البته فقط شفا و کوثر هست که منم دوست ندارم اونجا زایمان کنم

سلام عزیزم خوبی دکتر لیلا قائدیان خیلی خوب....منم سزارین میخواستم ولی کلا کیس طبیعی بودم گفت اگه لگن ...

ممنون گلم،انقدر کلافه هستم،همه میگن زودتر بیمارستان و دکترت رو مشخص کن چون زایمان یه موقع جلوتر پیش میاد و اذیت میشی

دکترت کیه؟؟؟ سزارین دیگه اختیاری نیس همه دکترا همین میگن دکتر شهریور دکتر قاسم خانی دکتر ذوالقدر ...

ولی میگن خیلیا هنوز اختیاری سزارین میشن عزیزم

2706