2733
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر باکره باشی نصف مهریه بهت تعلق میگیره...طلا و چیزای اینجوریم که هدیه حساب میشه می تونه پس ب ...

باکرم هنوز ولی اون چطور میشه طلاهارو پس بگیره منم خیلی براش ساعت و اینا خریدم ولی فاکتوراشد دادم خودس

2728
اخه الان دلیل طلاقت انگار لج کردنه حواست هست داری چه میکنی

نه والا من حتی بهش گفتم میبخشمت ولی سرش یه جای دیگه گرم شده😔یه ماهه حتی نمبدونه کجام چیکار میکنم

خب مگه شرایط سرباز بودنش رو نمی دونستی !؟ بعد هم وقتی مادر و پدر ساپورت مالی میکنن خونه و ماشین برای پسرشون میخرن بزنن به نام شما !؟؟؟؟؟ خب معلومه با این اوضاع وانفسا که اصلا به کسی نمیشه اعتماد کرد به نام خودشون میخرن تا شما دری به تخته خورد تصاحب نکنی !!!! با اجرا گذاشتن مهریه و نفقه به خاک به سرشون کنی

2740
آخه بهم خیانت کرده اونم نه یه بار و با یه نفر کارایی کرده که حتی فامبلای اونم میگن جداشو خودتو خلاص ...

اخه من دیدم طرف خیانتم کرده ولی ول نکرده بده پافشاری کرده اون طرفو اززندگیش حذف کرده، چون اخه طلاق بگیری بعدا شرایط ازدواج مجدد برات سخت میشه، البته صددرصد نمیگم خیلی دیدم موفق ترم شدن ولی دوستش داری براش بجنگ زندگی ازاین جیزا داره، اینم بگم درسته اینجا هرکسی ی جی میگه ولی اخرش برگرد ب نظر قلبی ک عقلی خودت، یکی ازاقوامم برعکس اولی ک گفتم این نجنگید طلاق گرفت رفت، من بخاطر این گفتم طلاق نگیر چون حیفه اواش حتما ی عشقی بینتون بوده ک ازدواج کرید حیف اون عشقه بخدا

یک خاطره داریم و یک خروار شب که هی تکرار میشود و حافظه ای که هی از تو پر میشود و جانی که هی به لب میرسد اما در نمیرود...!
خب مگه شرایط سرباز بودنش رو نمی دونستی !؟ بعد هم وقتی مادر و پدر ساپورت مالی میکنن خونه و ماشین برای ...

والا من با همه چیش ساختم مادرش مریض بود خونه خریده بود ولی ب اسم خودش میگفت بیا پیش من زندگی کن ازم پرستاری کن من یک سال و نیمه خیانت و همه چیش و تحمل کردم😔

اخه من دیدم طرف خیانتم کرده ولی ول نکرده بده پافشاری کرده اون طرفو اززندگیش حذف کرده، چون اخه طلاق ب ...

این با یه خانم سن بالا خیانت کرده و یک ماهه رفته حتی باهاش رفته سفر یه هفته پیش😔

این با یه خانم سن بالا خیانت کرده و یک ماهه رفته حتی باهاش رفته سفر یه هفته پیش😔

عزیزمــ😢😔

یک خاطره داریم و یک خروار شب که هی تکرار میشود و حافظه ای که هی از تو پر میشود و جانی که هی به لب میرسد اما در نمیرود...!