2410
2553
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

344 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من توی دوران عقد هستم حدودا ۱۱ ماهه همسرم تا به این سن درس خونده الان یادش افتاده که بره سربازی به دلیل مشکلات زیادی که بینمون پیش اومد و چیزایی که از خودش و خونوادش فهمیدم بحثمون شد و اون یکماهه گزاشتع رفته بدون هیچ خبری چون به نفعشه زمان الکی بگزره چون سربازه و تو شهر خودش افتاده به بهانه ی متاهل بودن من اقدام کردم که مهر و نفقمو بزارم اجرا الان یه مقداری از طلاهایی که زمان عقد به من دادن پیش خودمه یه مقدارش پیش اونا بعد ماشین و خونشم به اسم مادرشه الان واقعا حقیقته که میگن هیچی به من تعلق نمیگیره و حقم ضایع میشع و میتونن طلاهاییم که پیشمه پس بگیرن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مهر نصف تعلق میگیره که اگه نداشته. باشه قسط بندی میشه.طلاها مال خودته.نفقه تعلق نمیگیره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

اخه الان دلیل طلاقت انگار لج کردنه

حواست هست داری چه میکنی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

عزیزم اگر باکره باشی نصف مهریه بهت تعلق میگیره...طلا و چیزای اینجوریم که هدیه حساب میشه می تونه پس بگیره میتونه ببخشه..ماشین و خونه ام که شما سهمی نمیبری ازش

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2706