2777
2789
عنوان

آقایون دیگه مثل قدیم فنی نیستن.

109 بازدید | 16 پست

سرجاروبرقیم خراب بود یه هفته بودپاشیده بودش ازهم میگفت دیگه درست نمیشه یکی دیگه بایدخرید.امروزنشستم درستش کردم بایه عدد پیچ گوشتی درستش کردم.کل خونه روپاهاش جارو کردم.والله دیگه باید خودمون دست بکاربشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین 😁

منم مهتابی سوخته بود خریدم انداختم

در این اندازه بلدم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

خداروشکر شوهرم من با اینکه سنش کمه از بابام خیلی فنی تره اصلا یه اختراعاتی میکنه من می مو نم 😐یه بار ترمز بریده بود تو جاده مونده بودیم با چسب برق و پیچ چند تا چیز الکی جایگزینشو درست کرد ترمز داشتیم تا یه مسافتی🤣

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
2801