2737
2739
عنوان

استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 36 پست
نه عزیزم اشتباه نکن  . زندگی ما با طرز فکرمونه که عوض میشه قرار نیست یکی از بیرون بیاد اوضاع ر ...

۷ سال برای این زندگی زحمت کشیدم و دم نزدم ولی همسرم با کاری که در حقم کردم خستگیش رو به تنم گذاشت الان هر لحظه میگه پشیمونه ولی استرس منو رها نمیکنه 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
نه عزیزم اشتباه نکن  . زندگی ما با طرز فکرمونه که عوض میشه قرار نیست یکی از بیرون بیاد اوضاع ر ...

لطفا برای من دعا کنید دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکس تو زندگی سختی داره مشکلات داره منم الان استرس شدید دارم الان ولی باهاش میجنگم

چطور استرست رو کنترل میکنی دارو هم مصرف میکنی؟

2731
۷ سال برای این زندگی زحمت کشیدم و دم نزدم ولی همسرم با کاری که در حقم کردم خستگیش رو به تنم گذاشت ال ...

میفهمم چی میگی. تو الان تهی شدی فکر میکنی هر چی تو زندگی داشتی به باد رفته ولی به این فکر کن اگر تو هم بخوای اینجوری گریون و نالون باشی پسرت چی کار کنه . ما از یه جایی به بعد دیگه کاملا مال خودمون نیستیم مسئولیم برای ساختن روح و روان اون بچه. الان شما به خودت برسی و حال دلت رو خوب کنی هم برای خودت خوبه هم برای بچت. همسرتم ان شالله درست میشه ولی اگر زبونم لال نشد حداقل شما دو تا خراب نشین این وسط 

تنها راهت اینه که فعلا خودتو بچتو از این شرایط روحی خلاص کنی بعد نفر سوم شوهرته که اونم باتلاش شما ان شالله میشه

میفهمم چی میگی. تو الان تهی شدی فکر میکنی هر چی تو زندگی داشتی به باد رفته ولی به این فکر کن اگر تو ...

کاملا درست میگی همسرم خیلی اخلاهای خوب داره ولی ادم نادونی هم هست هم ازش ناراحتم هم دلم براش میسوزه هم نمیتونم درکش کنم اعتماد کامل بهش داشتم ولی ایشون خطای بزرگی کرد فکر میکنم باید از روان شناس کمک بگیرم با اینکه ۵ ماه از اون قضیه میگذره ولی نتونستم باهاش کنار بیام

2738
کاملا درست میگی همسرم خیلی اخلاهای خوب داره ولی ادم نادونی هم هست هم ازش ناراحتم هم دلم براش میسوزه ...

آفرین اینکه خوبیهای شوهرتو در کنار بدیهاش میگی خیلی خوبه

یعنی راههایی هست که بتونی اوضاعو درست کنی

شک نکن و بگرد دنبال یه روانشناس خوب که بدون دارو بتونی ذهنتو سامان بدی بعد انشالله روزنه های امید برات بازتر میشن 

میفهمم چی میگی. تو الان تهی شدی فکر میکنی هر چی تو زندگی داشتی به باد رفته ولی به این فکر کن اگر تو ...

ممنون عزیزم کمی اروم شدم سپاس

آفرین اینکه خوبیهای شوهرتو در کنار بدیهاش میگی خیلی خوبه یعنی راههایی هست که بتونی اوضاعو درست کنی ...

خیلی خوب منو درک میکنی حتما به پزشک مراجعه میکنم 

موفق باشی

ضمنا" درد و دل کردن خیلی هم خوبه ولی بعضی وقتا زیاد تکرار کردن مشکلات باعث میشه تو ذهن خودت موضوع هی بزرگتر بشه و فکر کنی ازش نمیتونی خلاصی پیدا کنی

تازه جاهایی مثله نینی سایت که دیدگاهها متفاوته ممکنه بیشتر به این قضیه دامن بزنه برای همین میگم برو پیش روانشناس که داستانت الکی بزرگ نشه

امیدوارم روزای خوب به زندگیت بباره

2706