2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش فکر نکن چایی بخور ورزش کن خودتو سرگرم کارای دیگه کن

دوست عزیز باور میکنی حتی وقتی که بچمو میبرم بیرون افکارمنفی رهام نمیکنند

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2728
دوست عزیز باور میکنی حتی وقتی که بچمو میبرم بیرون افکارمنفی رهام نمیکنند

ای بابا خوب برو خونه خواهرت یا دوستات بشین غیبت کن یادت میره من که غیبت میکنم همچی یادم میره 😂

فکر مانند چتر نجات است تا باز نشود کارایی ندارد💞التماس دعا                       
ای بابا خوب برو خونه خواهرت یا دوستات بشین غیبت کن یادت میره من که غیبت میکنم همچی یادم میره 😂

اتفاقا دیروز خونه خواهرم بودم ولی اظطراب رهام نمیکنه همش میگم الان اون اتفاق وحشتناکی که برام رخ داده بود بازم قراره رخ بده 

خودتو سرگرم کن وگرنه همیشه دچارش میشی

روز به روز داره بیشتر میشه یه حادثه تلخ چند ماه پیش رخ داد برام بعد از اون از همه چیز میترسم هر لحظه دوست دارم گریه کنم و بخوابم

2738
روز به روز داره بیشتر میشه یه حادثه تلخ چند ماه پیش رخ داد برام بعد از اون از همه چیز میترسم هر لحظه ...

عزیزم باید بری پیش روانشناس یا روانکاو

برات خیلی ضروریه 

حتما به خودت کمک کن تا اوضاعت بدتر نشده بزار خاطرات تلخ اون اتفاق پاک بشه از ذهنت

عزیزم باید بری پیش روانشناس یا روانکاو برات خیلی ضروریه  حتما به خودت کمک کن تا اوضاعت بدتر ن ...

حق با شماست ولی اوضاع زندگیم چطور درست میشه همش فکرمیکنم باید همه چیز زندگیم تغییر کنه تا منم خوب بشم 😔😔😔😔😔

برو کلاس آرایش کن غذا درستکن به بچت برس اولش خیلی سخته ولی بعدش حالت خوب میشه 

متاسفانه حاله روحیم خیلی خرابه و حوصله ای برام نمونده

حق با شماست ولی اوضاع زندگیم چطور درست میشه همش فکرمیکنم باید همه چیز زندگیم تغییر کنه تا منم خوب بش ...

نه عزیزم اشتباه نکن  . زندگی ما با طرز فکرمونه که عوض میشه

قرار نیست یکی از بیرون بیاد اوضاع رو روبراه کنه. اول فکر سالم داشته باش ، تصمیم درست میگیری و خودت اوضاع رو ان شالله درست میکنی

توکل به خدا کن برو روانتو آروم کن بعد دستتو بزن به زانوی خودت بزار قدرت بگیری