2737
2739
عنوان

نی نی میخام

263 بازدید | 48 پست

سلام خانومای گلم من 2ساله تواقدامم ولی نشده اولین ماهی هس ک رفتم دکتروکلومیفن وامپول اچ سی جی زدم دکترم خیلی بهم امیدداده؟بنظرتون احتمال بارداری چقده؟خیلی دلم دوقولویاسه قولونیخادتوروخداکسایی ک بااولین ماه تزریق باردارشدن بیان وتجربیاتشون روبگن ماروهم خوشحال کنن مشکل خاصی هم نداریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم سه ساله منتظرم 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738

منم خیلی دلم نی نی می‌خواد توروخدا برام دعا کنید

من دیگه کارم از اچ سی جی و اچ ام جی و گونال کلومفین لتروزول متفورمین گذشته خیلی دلم گرفته بچه میبینم اشکم درمیاد خواهش میکنم برام کنید😭😭

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
منم خیلی دلم نی نی می‌خواد توروخدا برام دعا کنید من دیگه کارم از اچ سی جی و اچ ام جی و گونال کلومفی ...

گلم یه تاپیک زدم خیلیا از سیاهدانه و عسل جواب گرفتن بیا اونجا

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706