2737
2734
عنوان

با شوهر بی عرضه چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 65 پست
همش مال خودش بوده فقط پدرم واسه احداث شرکتش ۳۰ ملیون بهش قرض داده

پس چطور میگی اون بی عرضه ست وقتی خودت هیچ درآمدی نداری 

به نظر من آدم وقتی به شوهرش میگه بی عرضه که خودش بالاتر از اون باشه

اگر شما هم به جای خونه نشستن کار میکردی اولا میفهمیدی پول تو دهن شیره 

دوما الان 80 تومن پولو  دوتا 206داشتین

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا..شوهرت خودش شرکت داره اونوقت تو نشستی تو خونه دست رو دست..خب برو کمکش کن دیگه.. حتما همسرت دیر ک ...

اخه خودم ارزوم پزشکی بود ولی حس میکنم زندگیمون با داره با کله میخوره زمین

صلوات فرستادم برات...توام برام بفرست

مرسی چشم فرستادم 💓💓

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2731

ناشکری اگر شکر گزار باشی سخت نگیری پا به پای شوهرت باشی یا حداقل فکر هات باهاش در میان بزاری اینطور فکری به سرت خطور نمیکنه 

خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

وقتی شوهرتون هرکار میتونه داره انجام میده و درآمدش اینه به نظرم بخاطر آرزوهاتون باید بگید بره دزدی کنه!

نونش حلاله مرده بی کاری هم نیست عزیزم شکر

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

یعنی تا 25 سالگی 6 بار کنکور دادی و قبول نشدی 

اگر پزشکی آرزوت بود الان داشتی عمومیت رو تموم میکردی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

خب قطعا همسرتم به خاطر تو و زندگیتون  از خیلی از آرزوهاش گذشته..این نگاهت به زندگی مشترکتو خودخواهانه ست به شدت..میخواستی ازدواج نکنی بری دنبال آرزوهات..وقتی با این شرایط ازدواج کردی باید دنبال اولویت ها باشی

2738
من فقط ۲۵ سالمه و از اولم میدونس قراره خانه دار باشم و بخونم واسه کنکور پزشکی

گلم مگه ۲۵ سال سن کمیه؟ دخترا از ۱۸ سالگی میرن سرکار.انتظار نداشته باش بشینی توخونه و یکی برات کارکنه و بزنی توسرش که کمه.شماهم ازاول میدونستی شرایطش اینه.اگه از اول کنکور قبول شده بودی الان درست تموم شده بود توفکر مطب زدن بودی.بازم بنظر میرسه دلت باشوهرت نیست.اگه اینطوره و خیلی مادی گرایی ازش جداشو چون ازالان حس خوبی نداری و اگه واقعا پزشکی قبول شی حس میکنی برات کمه.

پس چطور میگی اون بی عرضه ست وقتی خودت هیچ درآمدی نداری  به نظر من آدم وقتی به شوهرش میگه بی عر ...

دقیقا درست گفتی پول تو دهن شیره...همسره من همین عیدی 206 فروخت واسه بدهیاش..چون سرشو کلاه گذاشتن ..خونه رو فروخت واسه بدهیاش..الان هییییچه هیییچ...میدونم پول دراوردن چجوریه الان فعلا خیلی مراعاتشو میکنم ...چون میدونم خودشم خیلی ناراحته 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706