2733
2739
عنوان

خانمایی که پریود نامنظم دارین

50 بازدید | 4 پست

پریودم نا منظمه و اول شهریور پریود شدم و قرص خوردم و آمپول اچ سی جی زدم، امروز 11 روزه آمپول زدم، من که پریودم نامنظمه کی باید بی‌بی بزنم هیچ علائمی ندارم 25 سیکلمه امروز 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
۲۹ سیکل بزن

ینی دقیق نشون میده جمعه بزنم؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا نشون بده اگه طاقت داری که یکم بزار بگذره بعد بزن، برات ۱۴ تا صلوات فرستادم ایشالا که بارداری 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2731
احتمالا نشون بده اگه طاقت داری که یکم بزار بگذره بعد بزن، برات ۱۴ تا صلوات فرستادم ایشالا که بارداری ...

لطف کردی عزیزم خیلی این ماه انتظار کشیدم انشالله مامان بشم 😘