2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شما خودت دیگع از هومیوپاتی نتیجه نگرفتی؟یه روش جدید شروع کردین؟

من با همیو پاتی یه دوره بیماریم رفت خاموشی.  ولس بعد از چند ماه عصبی شدم. دوباره شروع شد. و این دفعه همید پاتی حواب نداد

جدی میگی؟؟خدارو شکر چقدر خوشحالم.راستش خیلی مطالب ضد و نقیضی دربارش میگن ولی شما که مشکل مشابه همسرم ...

همسرتون خوب شد عزیزم چی کار کردین میشه راهنمایی کنی؟ 

چن مدت ریزش مو داشت تاول هم میزد؟

کلا بعد چن ماه دکتر رفتن؟ خوب شد ؟

2738
خیلی ناراحتم نه فتو تراپی نکردن  من ایران نیستم  از شرایط مادرتون میگین چند ساله و چجوریه ...

من خودم لیکن پلان دارم.

داروها همه عوارض دارن.  فتوتراپی توی همه کشورها هست‌ 

من خودم لیکن پلان دارم. داروها همه عوارض دارن.  فتوتراپی توی همه کشورها هست‌

چن مدت دارو مصرف کردین چن ماه یا یسال ؟

ممنون از جوابتون  

یا اصلا دارو نخوردین فقط همیوپاتی کردین

چن مدت دارو مصرف کردین چن ماه یا یسال ؟ ممنون از جوابتون   یا اصلا دارو نخوردین فقط همیوپاتی ...

من تقریبا یک سال دارو مصرف کردم. همیوپاتی یه دوران انجام دادم. نسبتا بهتر شدم. ولی بعدش فتوتراپی انجام دادم. 

من هرجا میتونم این مطلب رو میزارم. لیکن پلان من با استفاده از طب سنتی خوب شد. کنسرو و سوسیس و کالباس و ماکارانی و نوشایه و ادویه و گرمی زیاد رو ۱۰۰ درصد قطع کنید. برید برای پاکسازی کبدتون برنامه غذایی بگیرید. بیماری من با این کار متوقف شده. ودکترای ایران همه بیسواد هستن. دکتر پوست فقط ویزیت الکی گرفت از من. من اط طریق دکتری که کانادا بود درمان شدم. ایشون با طب سنتی منو معالجه کردن. برید دنبال این کار. خوب شدید منم دعا کنید.مطمئنم خوب میشید 

من هرروز گریه میکردم. خیلی افسرده و بدحال بودم. چقدر هزینه کردم و ازمایش ایمنی و داروی پوست و... دکترای ایران فقط پول میخوان.خواهش میکنم برید سراغ تغذیه سالم سالم. و قطع همه خوارکی های بد. چیپس پفک تخمه سوسیس کالباس نوشابه.... 

میوه طبع معتدل بخورید‌. برید پاکسازی کبد .دکتر طب تلفیقی. سنتی 

ارامش اعصابتون رو هم کنترل کنید 

2706