2733
2739
عنوان

بنظرتون کارم اشتباه بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

هرچی بهت میگن تو یه گوشت در باشه یکی دروازه

ربطی نداشته به شما

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

بله کارت اشتباه بود .این یه مسئله زنونه بوده نبایدجارمیزدی.ضمناالان بره گواهی بگیره بهتره ‌تااگه ارتجاعی بود بعدشش سال مث شوهرمن برگرده بگه اشتباه از من بود همون شب اول نزدم تودهنت.یعنی چی توهین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2740

بنظر من خوب كردى به برادرش گفتى ميذاشتى همينطور بهش توهين ميكردن كه بدتر بود

ولى خب از نظر خواهر شوهرت كارت خيلى اشتباه بنظر ميرسه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بسیار عالی .پسره خودش ازبس بلانصف شما...وضعش خراب بوده که این فکرو کرده.به نظرم باهمجین ادمی نباید ازدواج بکند.چون ازالان پیداست که ادم بدبینی هست....

منو تنهایی توبا....

مجبور كردن نداره دیگه معمولا میرن. چیز خاصی نیست كه. منم خودم و شوهرم رفتیم البته هیچكس نگفت باید بری من خودم خواستم .

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2706