2733
2734
عنوان

بچه ها رزقمون خیلی کم شده😔چکار کنم چ دعایی بخونم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 62 پست
اخه شوهر من با حقوق ماهی ۳ونیم هم کم میاره با اینکه هیییییییچ خرج اضافه ای نمیکنیم

الان سه و نیم‌ مثلا خیلیه؟؟؟ وقتی گوشت گوسفند بالای ۱۰۰ هزار تومنه؟ یا مرغ و ماهی و ... برنج بالای ۲۰ تومنه؟

«  أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذی لا إِلـهَ إِلاّ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ، هُو الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ، ...

بله این ذکر استغفاری هست که توی کتاب مفاتیح الجنان از امام صادق نقل شده. واقعا معجزه میکنه. ما هم با کمک همین ذکر تونستیم خونه دار بشیم.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو به من و شما میگن و تلقین میکنن که گناهکار جلومون‌ بدن  و بگن اگر پول نداری چون گناهکاری&n ...

اگه از بالاییا شنیدی ۱۰۰ درصد جق با توه

اونا م

نباید این حرفو بزنن

اونا باید برای مردم رفاه فراهم کنن

نه  چپ و راست از مردم پچاپن

ولی این کارهاییه که خودمون باید انجام بدیم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
الان سه و نیم‌ مثلا خیلیه؟؟؟ وقتی گوشت گوسفند بالای ۱۰۰ هزار تومنه؟ یا مرغ و ماهی و ... برنج بالای ۲ ...

الان ماهی ۳ونیم برای ی زندگی کاملا معمولی خوب نیست؟؟؟برای دونفر ادم؟؟؟

زیادی توقعت بالاستا اجی😁😁😁

همون وام گرفتن خودش برکت رو میبره  وام همون ربا هست و خدا هم گفته ربا جنگ با خداست  ا ...

چیکار کنیم اخه

مگه بدون وام میشه خونه خرید؟!🥴ما ۸ تومن داشتیم بقیش وام بود!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اینو به من و شما میگن و تلقین میکنن که گناهکار جلومون‌ بدن  و بگن اگر پول نداری چون گناهکاری&n ...

اصلا بی ربطه چون پول نداریم گنه کاریم داریم بازم گنه کاریم منتها به طرز فکر میرسه که باچی قانع بشی طرف پول نداره بعد کفش ۱۵۰ تومنی پاشه خوب نمیشه همون یکم مدلش پایین ترباشه یکم دیدمون روعوضکنیم 

2738

دو تا چیز که خودم  تجربه کردم ایناس:

سوره واقعه بعد از نماز مغرب هر روز

و این دعا

بسم الله الرحمن الرحیم

و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ عمره قد جعل الله لکل شی قدرا 

سوره طلاق فکر می کنم آیه سه باشه بسیار مجربه و جواب می ده 

ما نمازمون ترک‌نمیشه قرانمون‌ترک‌نمیشه دعامون‌ترک‌نمیشه گناهم ک نمیکنیم.....

سوره ذاریات سفارش شده، تو نت سرچ کن از فوایدش

یکی دیگه ام اینکه روی سنگ انگشتر عقیق "علی" حک بشه و دستتون کنید

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم