2737
2739
عنوان

جابجایی کروموزوم جنین

2388 بازدید | 40 پست

سلام من ازمایش غربالگریم گفت بچه سندروم داون داره رفتم آمینو سنتز سندروم نداشت اما کروموزوم ۹و ۲۲ جابه جایی داره و از منو همسرم ازمایش گرفتند و فهمیدند ک ما این جاب جایی رو نداریم من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم لطفا اگ کسی تجربه مشابه داره راهنماییم کنه 

من خیلی حالم بده حتی تصمیم ب سقط دارم الان ۶ماهمه 

این شماره منه لطفا اگ تجربه دارین پیام بدین 

۰۹۱۳۲۲۱۴۸۴۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم     نگفتن این قضیه چه مشکل یا بیماری واسه بچه ایجاد میکنه؟

گفتن ۹۸ درصد سالمه فقط ممکنه شاااید در اینده تو بچه دار شدن مشکل پیدا کنه ولی من همش نگرانم چون مشکل کروموزومیه

2731
من پسرم جابجایی کروموزوم ۸ داشت چون باباش هم داشت گفتند مشکلی نیست شما چرا زودتر اقدام نکردی؟ زیر ...

الان اگه بندازتش میشه ادم کشی😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
ن گفتن برا جابجایی اجازه سقط نمیدن

من اینورژن ۸ بود

بهم گفتن اگه شماها نداشتید اجازه سقط میدیم

البته من اینورژن ۹ رو میدونم که اهمیتی نداره

وقتی هم که دکتر ژنتیک بهت گفته مشکلی نیست الکی ذهنتو درگیر نکن

به منم گفتن مشکلی نیست ولی من باورم نشد.الان بچم ده ماهشه وسالم

گفتن ۹۸ درصد سالمه فقط ممکنه شاااید در اینده تو بچه دار شدن مشکل پیدا کنه ولی من همش نگرانم چون مشکل ...

حق داری نگران باشی عزیزم، اینجور جاها هیچکس نمیتونه بهت بگه کار درست چیه، فقط خدا میدونه

اگه اعتقاد داری یه استخاره بگیر

من خودم همین جابجایی رو دارم سرو مورو گنده باهوشم اتفاقا به ندرت یادم  میاد مریض شم سعی کن با چندین دکتر مشورت کنی بعد تصمیم بگیر 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
گفتن ۹۸ درصد سالمه فقط ممکنه شاااید در اینده تو بچه دار شدن مشکل پیدا کنه ولی من همش نگرانم چون مشکل ...

اون شایدم ممکنه ها اونا چیزی میدونن که میگن.. 

فامیل ما ۶ماهگی رفته سونو گفتن داخل مغزش اب هس اگر بدنیا بیاد سرش بزرگ میشه بچه. اینام گفتن الکیه و زایمان کرد .. الان بچه ۴سالشه سرش اندازه توپ بسکتباله😭ببخشید همچین مثالی زدم منظورم این بود احتمالش هس حرف اونا درس باشه..

حالا خوددانید

2706