2737
2734
عنوان

چرا به هرکی میگی نه دیگه پشت سرشم نگاه نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب واسه چی ناز الکی میریزی؟! اونا یا شاید شرایطشون خیلی خوبه یا طرف به نحوی عاشقشونه یا شانسشون خوب ...

من ناز نمیکنم جوابم واقعا نه هست ولی برام جالب بود فقط بدونم چرا برای یه سریا اینجوری نیست

2738
دوست ندارم برگردن میگم چرا بقیه وقتی میگن نه انقدر پیگیری میکنند براشون

یا وضع دختره خیلی خوبه 

یا وضع پسره خیلی داغون 

یا واقعا بهش علاقه داره 

تمام😎

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
یعنی باید نپرونیمشون؟

اگه دودلی نه.اما خب اینکار انسانی نیست ولی تو مملکت ما واقعیته.دودوزه بازی هرکی نمیکنه و زرنگ نیست یا فکر می‌کنن طرف دست پایینه یا چیزی حالیش نیست.مردم آدم دورو می پسندن.فرهنگ جاافتاده ما همینه.متاسفانه

اگه دودلی نه.اما خب اینکار انسانی نیست ولی تو مملکت ما واقعیته.دودوزه بازی هرکی نمیکنه و زرنگ نیست ی ...

دقیقا همینطوره ما که میگیم نه فکر میکنند بداخلاق و بی اعصابیم ولی فقط نمیخوایم پسرای مردمو اسکول خودمون کنیم 

یا وضع دختره خیلی خوبه  یا وضع پسره خیلی داغون  یا واقعا بهش علاقه داره  تمام😎

آخه یکی دوتا نیست همه شون ولش نمیکنند از لحاظ ظاهر و وضع مالیم معمولیه ولی پسرایی که میان سمتش خیلی خفنن

2706