2733
2739

من همیشه دوره هام ۳۰ روزه دقیقا امروز یا دیشب تخمک گذاریم تو اقدامم‌صلح با درد پریود خیلییی کم یهو یه مقدار کم در حد سه قطره خون اومد خیلی رقیق و قهوه ای طور یا صورتی 

دیگه فعلا خبری ازش نیس 

درد پریود یکم دارم

الان روز چندمی؟؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان روز چندمه سیکلته؟باید درحالت عادی الان پریود میشدی؟

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
2742

انشالله که خیره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
تازه روز ۱۴ سیکلم ن تا مریودم دو هفته مونده

انشالله ک بارداری.چندماهه اقدامی

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
تازه روز ۱۴ سیکلم ن تا مریودم دو هفته مونده

نه عزیزم نه مریود ن لانه گزیتی هیچ کدوم وقتش الان نیست 

این لک تخمکگذاریه

ضمنا بارداری علائم نداره تنها علامتش تاخیر پریوده پس دنبال علائم نرو سرخوردت میکنن

ا ماه😑

عزیزم هنوز ک زمانی نگذشته.میدونم ادم ماه های اول همش منتظره ک یه اتفاقایی بیوفتهومن خودمم اینجوری بودم بعد درست ماه 6م باردار شدم.ولی عجله نکن انشالله ک به خیرو خوشی بارداربشی و یه بچه سالم و صالح نصیبت بشه

2706