2733
2734
پسرم الان دو سال وسه ماهشه

وقتی می خوابه باید رو پا باشه

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه وقتی می خواد بخوابه میگه

پیش پیش لالا به همراه شیرممممممممم ( شیشه شیر )

تازه گاهی هم نصفه شبا بیدار میشه میگه پیش پیش لالا

الان شبها خوب شده الحمدلله خودش می خوابه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2738
مال من ۱۱ ماهشه، حدود ۱ هفتس رو پا نمی‌ذارمش دیگه

پاهام و کمرم درد گرفت

میارمش رو تخت خودم اینقد ورجه وورجه می‌کنه تا خسته می‌شه، بعد پستونک یاا شیشه، بعد لالا

اما بعضی‌ روزا شاید تا ۱ ساعت طول بکشه تا بخوابه، در حالی‌ که رو پا خیلی‌ زود خوابش میبره

باید صبر داشت باشی‌
شیر پاستوریزه می خوره ها