2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته 18 همراه با داپلر چون جفت سرراهی بود...

هفته 32 معمولی

هفته 37 داپلر چون حرکت کم شده بود

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
35.بیست وشش ساده رفتم.۳۶هم گفته برم ولی یا داپلر .من نمیخوام

من ۳۳ هستم    داپلرچیه؟فعلابرام ننوشته سونو آخرین بار ۲۸ هفته نوشت   زایمانت چیا طبیعی یاسز

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2738
من ۳۳ هستم    داپلرچیه؟فعلابرام ننوشته سونو آخرین بار ۲۸ هفته نوشت   زایمانت چیا ...

سز

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر