2733
2739
عنوان

چجوری جرش بدم 😒

4681 بازدید | 76 پست

چهارسال پیش که یجا کار میکردم با یه پسره دوست شده بودم اونجا بعد اینکه ازونجا در اومدم با اونم کات کردم ولی بعضی وقتا زنگ میزد یا پی ام میداد 

تا اینکه نامزد کردم بهشم گفتم دیگه نه زنگ بزن نه پی ام بده من دیگه نامزد دارم شر درست نکن 

یه مدت ازش خبری نبود تا اینکه چند وقت پیش سر شام گوشیم زنگ خورد حالا جلو نامزدم ساعت ۱۱ شب 

گفت کیه گفتم نمیدونم شماره ناشناسه 

واقعا ام ناشناس بود . گفت خب جواب بده گفتم نمیدونم کیه که واسه چی جواب بدم اشنا باشه خودش میدونه من شماره نشناسم جواب نمیدم 

همون شب رفتم شماره رو سیو کردم دیدم یه پسره که اصلا نمیشناسم 

فرداش داشتم تو اینستا میچرخیدم یهو دیدم همون پسره اومده تو کانتکت اینستام رفتم تو پیجش دیدم همووووون پسره که من باهاش دوست بودم چند سال پیش و فالو کرده اونم اینو فالو کرده . 

خلاصه فهمیدم قضیه چیه  

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

حالاااااااااا دیشب دیدم پسره پیام داده که سلام من از شما خوشم اومده و ازین چرت و پرتا منم گفتم من میدونم از طرف فلانی ووووو ( اسکریناشو میذارم ) 

اونم هی انکار میکرد که نه من اصلا نمیدونم کیو میگییی 

اللن میخوام یه جوری فقط حال اون عنتر و بگیرم نمیدونم چیکار کنم برم محل کارش ابروشو ببرم زنگ بزنم مامانش موندم چیکار کنم 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شايد خودش داره زنگ ميزنه اصلاربطي به دوست پسرسابقت نداره

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

اندر مضرات دوستی قبل ازدواج

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

2738

به نامزدت حتما بگو

بگه قبلا دوست پسر داشتم 😐؟بهترین راه اینه خطشو عوض کنه خلاص

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
بجای جواب دادن بلاک میکردی

چرا بلاک کنم وقتی میدونم طرف کیه . بلاک کنم بازم با یه خط دیگه میاد دوباره . میخوام یکار کنم پشیمون شه از کردش 

جردادن نداره یه سیم به اسم شوهرت مامانت یاکس دیگه ای بگیر(به اسم خودت باشه شایدبازدوباره پیداکنه شمارتو)

اون سیمتم بندازدور تامام.........

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
بگه قبلا دوست پسر داشتم 😐؟بهترین راه اینه خطشو عوض کنه خلاص

خطمو اصلا نمیتونم عوض کنم خط کاریمه مشتریام گم میشن 

2706