2737
2739

بله که داره منتها منوط بر اینکه کجا آموزش دیده باشید و از کدوم آکادمی مدرک گرفته باشید دوست عزیز ، استادی هم که بهتون آموزش میده خیلی شرط هست .چون وقتی میخوایید وارد بازار کار بشید اولین چیزی که ازتون میپرسن وقتی بفهمن بصورت آزاد آموزش دیدین، اینه که توو کدوم آکادمی و زیر نظر کدوم استاد.

بنده الان حدود 2 سال هست که مدرک طراهی جواهراتم و گرفتم هم دستی و هم با ماتریکس .توو آکادمی استاد سالار پورایمانی .فکر کنم که شما هم ایشون رو بشناسید چون اگر یه تحقیق  اولیه هم توی این زمینه داشته باشید متوجه شدید که ایشون جزو 10 آکادمی برتر تهران هستن که توو زمینه ی کارآفرینی و آموزش جذب مشتری بعداز فارق التحصیلی و کسب درآمد دلاری هم فعالیت ویژه ای دارن .مثلا خود من یه تفاووت خیلی فاحشی رو که توی این آکادمی دیدم ،نسبت ب آموزشگاه های دیگه این بود که واقعا تیم پشتیبانیشون و مشاوره شون خیلی قوی و انسان دوستانه و با وجدان کاری هست که هنر جو رو بعد  آموزش ول نمیکنن و یه  مدرک همینجوری بدن .چون استاد پور ایمانی خیلی برای اعتبار نام آکادمیشون، توو صنف طراحان جواهر مقید و سختگیر هستن وچقدر هم خدایی توو پرداخت شهریه ی کلاس هاشون ، با هنر جو راه میان.الانم با توجه به اینه تجربه  ی کمی که دارم توو طراحی ولی  بلطف حمایت و تشویق استاد، دارم برند خاص خودم و طراحی میکنم .اگر ایشون رو کامل نمیشناسید من آدرس سایت و اینستای ایشون روو براتون میزارم خودتون یه نگاه بندازید

www.salarpurimani.com

salar.purimani@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ تبلیغات هوشمندانه ای😁

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2738