2737
2734
عنوان

هفته 6بارداریم اما حالم خوبه!

105 بازدید | 16 پست

دوسیا من طبق حساب الان هفته 6بارداریم اما حالم مثل همیشه هست،نه حالت تهوع نه بی حال و کسلم، دارم نگران میشم فقط یه کم سینه هام حساسه 

چهارشنبه میرم دکتر چون هنوز نرفتم

خوب عزیزم طبیعی... خداروشکر کن... بعضی ها ویاراشون از هفت 8 و 9 شروع میشه.... من ک هفته 12 ب بعد بودم یکم ب بو ها حساس بودم... اصلانم ویار نداشتم... ان‌شاءالله شما هم نداشته باشی... ک اصلا چیز خوبی نیس

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
انشالا زود برطرف میشه گلم،شما کی سنو دادی و دکتر مکملی چیزی هم برات تجویز کرد؟

چهارشنبه گفت شش هفته و پنج روز صدای قلبم گوش کردم 

اما دکتر نرفتم اصلا خودم اسید فولیک ۵ میخورم به نظرتون برم دکتر یا نه بچه کوچیک دارم خیلی سختمه برم

چهارشنبه گفت شش هفته و پنج روز صدای قلبم گوش کردم  اما دکتر نرفتم اصلا خودم اسید فولیک ۵ میخور ...

والا به من که گفتن نرو چون هی میخواد بهت استرس وارد کنه ،ولی یه پرس و جو کن چون یه سری ازمایش خون باید بدی که خودش زمان مشخصی داره

ممنونم عزیزم انشالا،لطفا برام دعا کنید بتونم سالم نگهش دارم

انشاالله ک سالم هستش... فقط رعایت کن توی 3 ماه اول... سرخ کردنی... فست فود... نوشابه... تندی. نخور

میوه سبزی غذا های سالم بخور 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
والا به من که گفتن نرو چون هی میخواد بهت استرس وارد کنه ،ولی یه پرس و جو کن چون یه سری ازمایش خون با ...

منم هفته ی پیش رفتم قلبش تشکی شده بود شش هفته بودم ...دکتر فقط گفت یکماه دیگه بیا ک برات واسه غربالگری بنویسم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
انشاالله ک سالم هستش... فقط رعایت کن توی 3 ماه اول... سرخ کردنی... فست فود... نوشابه... تندی. نخور ...

من گششنمه دلم ضعف میره قششنگ اما انگام سیرم...نمیخوام چیزی بخورم ...  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706