2737
2739

من که بیشتر دوستام چه تنبل چه زرنگ قبول شدن منم خودم جایی مشغول به کارم ولی میخوام بخونم منم قبول شم

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته که سخته چون همش پارتی بازی و یکی از بستگان درجه یکت هم حتما باید بانکی باشه و تو بانک کار کنه

نخیر من اصلا اینو قبول ندارم من بیشتر دوستام قبول شدن هیچکدومشونم پارتی نداشتن

2728

جدا ازمون برگزار میکنه یا با دستگاهای اجرایی؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نخیر من اصلا اینو قبول ندارم من بیشتر دوستام قبول شدن هیچکدومشونم پارتی نداشتن

من یه نامزد داشتم داداشش همه بانکی بودن اون قبول شد بااین ک فوق دیپلم ناقص داشت و خوده پسره کودن بود اما داداش من ک فوق دیپلم اقتصاد بود و مخ ریاضی و اقتصاد رد شد دختر عموم رد شد اما بعد گفتن صدمیلیون باید بزاری گروه دهه هشتاد 100 میلیون خیلی بود صدمیلیون گرو گرفتن بعد کارمند شد 

شما دوستاتون چ سالی قبول شدن و چطوری

من یه نامزد داشتم داداشش همه بانکی بودن اون قبول شد بااین ک فوق دیپلم ناقص داشت و خوده پسره کودن بود ...

من دانشگاه دولتی بودم همه همکلاسیام از پسر گرفته تا دختر بانک تجارت بانک ملی بانک صادرات امور مالیاتی اموزش پرورش حسابرسی اداره زندان ها همه قبول شدن اینجاها

2738
من یه نامزد داشتم داداشش همه بانکی بودن اون قبول شد بااین ک فوق دیپلم ناقص داشت و خوده پسره کودن بود ...

بخدا همه دوستام از تنبل کلاس گرفته تا زرنگ سال 96 97 همه قبول شدن امسالم دوتا دیگشون قبول شدن بانک ملی و صادرات

من خودمم کارم دولتیه ولی ساعت کاریم زیاده و قصد دارم منم بخونم مطمعنم منم قبول میشم توکلم به خداست

من نمیگم پارتی بازی نیس هست ولی اینکه بگی هم بخونی اما قبول نمیشی قبول ندارم این دوستامو که میگم مرتب ازمون دادن ما چون رشتمون حسابداریه مرتب ازمون میزنن برامون

دانشگاه دولتی بودین یا هر چی باشه فرق نداره ؟ 

من دولتی بودم اما فرقی نداره عزیزم باید نمرت تو ازمون خوب بشه

2706