2737
2739
عنوان

از شوهرم دیگه کلا سرد شدم

647 بازدید | 47 پست

تقریبا یه هفته پیش بود ک دعوامون شد بدجور 

بعد وسط دعوا بمن گفت بابا نمیخوامت ولم کن طلااااقی 

منم بلند شدم ک برم داشتم آماده میشدم یهو اومد گفت گوه خوردم و بعد سریع رفت تو حیاط نفت ریخت رو خودش من فک کردم شیر باز کرده رفتم دیدم هیکلش پر نفته فندکم تو دستشه 

من ‌واستادم نگاش کردم با خودم میگفتم عمرا بزنه 

بخدا قسم یبار فندکو زد ولی روشن نشد شاااانس آورد 

بعددیگه رفتم ازش گرفتم و خلاصه آشتی کردیم 

ولی ازون روز من دیگه مثل قبل نشدم کلا ازش سرد شدم 

فقط ادا درمیارم ک دوسش دارم به قلبم رجوع میکنم میبینم واقعا ندارم هیچ حسی بهش ندارم

خیلی دوستش داشتم خیلیا 

همیشه هم بعد دعوا دوباره حسم مثل قبل بود 

ولی اینبار دیکه نیست 

...

منم6ماهه زایمان کردم شوهرم از این رو به اون رو شده فقط گیر میده تیکه میندازه اذیت میکنه دیگه حالم بهم میخوره از خودم 

تا یچیم میشه میگه همه چی بهترین فراهم میکنم و فلان و.. منم جوابشو میداما اما منظورش اینه من لیاقت ندارم😔دوس دارم بمیرم بهدشم پشیمون بشه نشه برام فرقی نداره

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم6ماهه زایمان کردم شوهرم از این رو به اون رو شده فقط گیر میده تیکه میندازه اذیت میکنه دیگه حالم به ...

میدونم سخته این رفتارا آدم نیاز به توجه داره تو این شرایط کارش خیلی اشتباهه

...
باید ببینی از اول چ جور بود و الان چی شد باید برسی اساسی بشه  

همین بوده از اوللللل 

دعواهامون بخاطر دروغاشه 

بخاطر خساستشه 

ک اصلا نه زیر بار میره نه خودشو اصلاح میکنه 

...
2738

من هفت سال با يه ادمي زندگي كردم كه روحيش مثل يه پير مرد80ساله بود بعد يه جايي ديدم ديگه حسي بهش ندارم امروزم براي طلاق توافقي ميريم پيش وكيل

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧
2706