2733
2739
عنوان

دکوری میز جلو مبلی

5592 بازدید | 19 پست

سلام خانم های عزیز و گل یه مشورت میخاستم باهاتون بکنم..میز جلو مبلی من چوبی رنگ قهوه ای ساده هست (برای چیدمان جهیزیه هست سوالم) برای دکوری روش من این شیرینی خوری و گذاتشم ..بنظرتون شیک هست؟ یا گلدون یا یه دکوری دیگه بگیرم..چیدمان خونم اسپرته مبل های اسپرت دارم (عکس خونمو ندارم الان متاسفانه) بعد اینکه حتما باید رومیزی بندازم یا نیازی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه اسپرته که نه این بهشون نمیاد یه چیز ساده بزار

میشه عکس بزاری؟ مثلا چی بزارم؟ جا شمعی اسپرت دارم روی اینه قدی گذاشتم..روی میز غذا خوری هم یه اردور خوری رنگی رنگی ساده گذاشتم رو این میز و نمیدونم

2738
واسه میز جلو مبلی من ترکیب جاشمعی+گلدون+دو سه تا کتاب رو خیلی دوست دارم میتونی تو گوگل سرچ کنی coffe ...

یه کتابخونه درست کردم گذاشتم تو پذیراییم توش کتاب چیدم ..رو میزمم کتاب بذارم یکم شلوغ میشه انگار..جا شمعیمم رو اینه قدیم گذاشتم ..اگه عکس یا ایده داری برام بزار مرسی...فقط زیاد گرون نباشه 😂

میشه عکس بزاری؟ مثلا چی بزارم؟ جا شمعی اسپرت دارم روی اینه قدی گذاشتم..روی میز غذا خوری هم یه اردور ...

والا عکس  ندارم امامعمولا یه گلدون ساده چون روی میز بزرگ جلو مبلی معمولا پر میشه با شکلات خوریوظرفای آجیلو هله هوله واین داستانا

ب نیابت ازحاجت وامواتتون چله زیارت عاشورا ودعاتوسل میخونم وهزینه هم ۱۰۰میگیرم خواسی بگو گلم روش حقشناس هم روزی۱۰حشرهم ۱۰۰مزمل۸۰تروخداخواسین بگین بخدا منم گرفتارم خیرببینین الهی ایشالله هیچ گره ای باز نشده نداشته باشین
بستن
 چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2706