2737
2739

من رتبم توی کنکور خوب نشده مامانم زندگیمو جهنم کرده دیشب کلی موهای منو کشید ک تو ابرومو بردی چ رفتاری کنم تروخدا کمکم کنیدد

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای وای. چه کاریه اخه؟ بخدا هیچی از توی دانشگاه در نمیاد. برو شروع کن یه کار خوب و درآمدزا یاد بگیر. از صد تا دانشگاه بیشتر پول درمیاری.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738

باهاش نمیتونی منطقی حرف بزنی بگو حالا اسمون ب زمین نیومده ک من اندازع خودم تلاشمو کردم دیگ دختر بزرگی شدم با مو کشیدن وبخاد رفتارت با من عوض شه هیچی تغییر نمیکنه

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔

من دیپلمم ندارم.۴تا درس اول دبیرستان و هم پاس نکردم🙈تک فرزندم هستم خیرسرم.الان مهارت بیشتر از مدرک بکار میاد بنظرم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
نمیتونم مادری رو تصور کنم بچشو اتقدر خورد کنه متاسفم

دیشب ب حدی توی سر من زد ک تا الن حالت تهوع دارم چون بقیه اوردن من سال دومم رتبم خوب نیس بخدا نابودم کرد تو ۲۰ سالگی مث زن ۴۰ سالم

🖤
2706