2733
2734
عنوان

كودك درونم گند زد به ديوار اتاق🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 98 پست
😫😫😫كل اتاق و رنگ كنم وقتي چندماه حالم خوب ميشه ك با سبك خودم باشه ولي خودم و ميبينم ك ي قلم مو دس ...

وای😂😂😂😂😂

خیلی باحالی 😂 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
من انقدر محتاط بودم که حتی تو کودکیمم رو دیوار نقاشی نکردم . گاهی فکر میکنم چقدر آدم کسل کننده ای بو ...

عززززيززم😍😍😍شما همون بچه هايي هستين ك مامانم ارزووووي داشتنشون رو داره😂😂😂

حالا نه مثل من ولي گاهي ي كم قوانين رو زير پا بذارين و همون كاري و انجام بدين ك حالتون رو خوب ميكنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😫😫😫كل اتاق و رنگ كنم وقتي چندماه حالم خوب ميشه ك با سبك خودم باشه ولي خودم و ميبينم ك ي قلم مو دس ...

منم همش میخوام چشم داداشمو مداد بزنم فرار میکنه لعنتی😁😁😁

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728
2738
حالا نه ب اين شدددت ولي اره خودم ديدم لياقت طرف خيلي بيشتر از اين حرفاست😂😂😂 تنهااا تصميم درست زن ...

دیدم میگی یه نامزدی داشتم😁

فدای سرت به امید یه دوماد نقاش برو جلو😂

ولی میتونی یه دیوار کاغذ های بزرگ بچسبونی. 

دیدم میگی یه نامزدی داشتم😁 فدای سرت به امید یه دوماد نقاش برو جلو😂 ولی میتونی یه دیوار کاغذ های ...

اره اتفاقا تو فكر كاغذ ديواري ام مطمينم روي اون ديگه همچين غ..طي نميكنم

نقاش ورزشكار😍😍من بوكسور دوس دارم ميشه بوكسورا نقاشم باشن؟🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😐😐😫😫

اره اتفاقا تو فكر كاغذ ديواري ام مطمينم روي اون ديگه همچين غ..طي نميكنم نقاش ورزشكار😍😍من بوكسور د ...

هر چیزی امکان داره😁

منم یه سیبیلوی کارتن خواب خسته میخوام 😍

خونش حلاله 

خدايش بچم بودي تا سر حد مرگ ميزدم دختر يكم فكر كن 😬🤣

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706