2733
2739
عنوان

وای خدایا دارم دیوونه میشم

480 بازدید | 35 پست

امشب این پیام برام اومد منم فکر کردم دوستای مسخره و بی مزم هستن و جواب دادم دیدم اینا رو میگه 

شمارشو سیو کردم ببینم تل گرام و واتساپ داره یا نه دیدم ۸ شب تو تل پیام داده سلام❤

غروب امروز رفتم لپ تاپمو بدم برای تعمیر صاحب مغازه شمارمو گرفت که لپ تاپمو درست کرد بهم خبر بده یه پسر جوون هم تو مغازه بود چون تا برگردم حدود ساعت ۸ بود که تو تل پیام دریافت کردم

دارم دیوونه میشم نکنه همون پسرست و شمارمو سیو کرده

اخه من ۵ ساله این خط رو دارم تاحالا یه دونه مزاحمم نداشتم چرا همش امروز اتفاق افتاده میترسم از اونجا باشه و همه اطلاعات تو لپ تاپمو برداره حالا عکسای خودم به درک

من عکاسم عکسای بقیه هم تو لپ تاپم بود دارم دیوونه میشم 

به نظرتون خودشه؟ یکم مشکوکه حالم خیلی بده

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا چرا جوابشو دادی؟معلومه که پررو میشه.بلاکش کن

بلاک شد تو دلم آشوبه واسه عکسای بقیه😭😭

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
قبلا با کسی دعوا نکردی که شمارتو داشته باشه؟

چرا ولی صاحب کار قبلیم که نمیاد بهم همچین پیامی بده این وقت شب

نگران نباش شاید اون نیس

ایشالا نباشه بخدا حالم واسه عکسای بقیه بده چرا انقد من بدشانسم چرا انقد برام شر میشه همه چیز

2738

ایدی عضویت تو گروها های بزرگ . اگه کارت داری بواسطه کارت شماره ات روش هست و هزار تا چیز دیگه. نگران نباش چیزی نمیشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
نترس گلم عهد بوووق که نیست بد به دلت راه نده

ایشالا اتفاق بدی نیوفته چرا یه شب نمیتونم با ارامش سر رو بالش بذارم😔

ایدی عضویت تو گروها های بزرگ . اگه کارت داری بواسطه کارت شماره ات روش هست و هزار تا چیز دیگه. نگران ...

صاحب مغازه که یه اقای مسن بود و شمارش خط ثابته این رایتل بود

یه پسر جوون تو مغازش بود که پشتم بهش بود و شماره رو گفتم

ایشالا نباشه بخدا حالم واسه عکسای بقیه بده چرا انقد من بدشانسم چرا انقد برام شر میشه همه چیز

شر نمیشه بابا

الان همه مثل سگ از پلیس فتا میترسن

فقط اگه اون بود ضعف نشون نده! 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706